„Po hororovém vystoupení minulý týden s Helasem přivítáme Tango Hodonín, se kterým se dobře známe a potkáváme se velice často. Loni jsme s ním kromě čtyř ligových zápasů sehráli i utkání domácího futsalového poháru. Výsledkově se nám s nimi poměrně daří a chceme to potvrdit doma. To znamená získat tři body a přesvědčit naše fanoušky, že to s našimi výkony není tak zlé, jak to vypadalo v Brně,“ ujistil trenér Amoru Vladimír Štrublík.

II. liga - východ
SK Amor Kloboučky Vyškov
– Tango Hodonín
9. kolo, sobota 3. prosince, 19.00 hodin, SH ZŠ Vyškov, Purkyňova.
Tabulka:
3. Tango  8  4  1  3  39:40  13
5. Amor   7  4  0  3  32:37  12
První zápas: Hodonín – Amor 4:6 (3:4).

Tango je velmi kvalitní tým spoléhající se především na své dvě hlavní opory, kapitána Romana Sopuška a bývalého ligového fotbalistu Tomáše Ťoka.

„Já Tango považuju za jeden z nejlepších týmů ve druhé lize a obzvlášť teď po skončení fotbalové sezony to bude velký oříšek. Mají dobrou mezihru a když se jim náhodou nedaří, tak vytáhnou jejich velkou zbraň – power-play. Většinou jim vychází a dokáží tak zvrátit i relativně ztracená utkání. Důkazem může byt minulý zápas s Baníkem Ostrava. V prvním poločase sice dostali jeden gól při hře pět na čtyři, ale pak otočili během posledních deseti minut na 1:4 . Tango je silné dopředu, a proto se musíme vrátit k poctivé hře dozadu, jinak nemůžeme pomyslet na úspěch. Pokud si defenzivní část splníme, tak dopředu si určitě šance vytvoříme a pak už to bude jen o produktivitě,“ naznačil kouč Amoru taktický plán.

Potřebu bodovat ještě zvýrazňuje následující náročný program, kdy Amor potká další přední týmy tabulky. Štrublík tyto zápasy označil jako trojboj: Žabinští Vlci Brno - Baník Ostrava - Jeseník.

„Myslím, že zápasem s Hodonínem vstupujeme do rozhodující části sezony. Ta hodně napoví o ambicích jednotlivých týmů. Věřím, že nám v tom pomohou fanoušci a přijdou nás podpořit ve velkém počtu,“ zve Štrublík do ochozů sportovní haly ZŠ Purkyňova.