Na turnaji v Krásensku pořádající tým neuspěl, oba zápasy hrál celkem dlouho vyrovnaně, ale druhé poločasy mu nevyšly. V souboji hostujících týmů z Bučovic favorizovaní Orli jasně prohráli se Sokolem.

Ve Vyškově se v poslední době nedaří Fifáku proti Orlům. První poločas hráči Fifáku soupeře drtili, ale z velkého množství šancí proměnili jen tři. To se jim druhý poločas nevyplatilo. Přestalo jim to padat vůbec a nakonec o vítězství přišli. V druhém zápase Marefy proti Orlům hrály v prvním poločase podobně jako Fifák, ale druhý poločas zvládly výrazně lépe. Ve třetím zápase se Fifák poučil, hrál soustředěně celý zápas, a nakonec dobře hrající Marefy porazil.

Na druhém turnaj ve Vyškově hostoval nováček soutěže z Ježkovic. Měl to hodně těžké, los si ním pohrál a postavil jej proti zkušeným týmům. Úřadujícímu okresnímu přeborníku Amoru a týmu se zkušenostmi z krajského přeboru City. Oba nováčkovi hodně znepříjemnily získávání zkušeností. V souboji vyškovských týmů neponechal Amor nic náhodě a přesvědčivě City přehrál.

Od prvních kol se na čelo tlačí favorité. Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Sokol Bučovice a Amor Vyškov.

Výsledky

SA Krásensko:

FC Krásensko – Orli Bučovice 1:4 (1:2), Jelínek Milan – Volec Lubomír 3, Šrom Marek, Orli Bučovice – Sokol Bučovice 2:6 (2:5), Volec Lubomír, Nedoma David – Nevole Petr 3, Kubeš Michal, Šeďa Viktor, Huliák Jan. FC Krásensko – Sokol Bučovice 3:9 (2:3), Jelínek Milan, Pátek Jiří, Štaffa Lukáš – Kubeš Michal 4, Nevole Petr 2, Šeďa Viktor, Huliák Jan, Drlík Martin.

SA Stadion Vyškov:

Fifák Nouzka – Orli Vyškov 4:4 (3:0), Tobolík Radek 2, Špičák Petr, Donneberger Jan – Kremlička Jaroslav, Nedvěd Petr, Holler Jiří, Klimek Ondřej, Orli Vyškov – JČ Marefy 2:7 (1:3), Kremlička Jaroslav, Nedvěd Petr – Kopáček Lukáš 3, Maláč Jakub 2, Trochta Martin, Adamík Tomáš, Fifák Nouzka – JČ Marefy 7:5 (5:2), Tobolík Radek 3, Špičák Petr 2, Tynkl Milan 2 - Maláč Jakub 2, Trochta Martin 2, Kopáček Lukáš.

Vyškov City - Amor Vyškov 2:15 (1:8), Šafařík Stanislav, Lánský Radim - Ševčík Milan 5, Zbořil Zbyněk 4, Gregor Petr 2, Mindek Martin 2, Bartoš Marian, Chubirka Vadim, Amor Vyškov - Sokol Ježkovice 24:1 (13:0), Ševčík Milan 5, Gregor Petr 4, Zbořil Zbyněk 4, Bartoš Marian 4, Chubirka Vadim 3, Vymazal Radek 2, Mindek Martin 2 - Kulhaj Marek, Vyškov City - Sokol Ježkovice 22:1 (10:0), Heger Jan 10, Nováček Karel 4, Muzikář Petr 3, Lánský Radim 3, Šafařík Stanislav 2 - Kočí David.

1. Amor Vyškov C 2 2 0 0 39:3 6
2. Sokol Bučovice 2 2 0 0 15:5 6
3. Fifák Nouzka 2 1 1 0 11:9 4
4. Vyškov City 2 1 0 1 24:16 3
5. JČ Marefy 2 1 0 1 12:9 3
6. Orli Bučovice 2 1 0 1 6:7 3
7. Orli Vyškov 2 0 1 1 6:11 1
8. FC Krásensko 2 0 0 2 4: 3 0