DISKUTUJTE DOLE POD ČLÁNKEM

V sobotu se v dopolední skupině střetly pouze dva celky, a to sice Sapporo Manerov a Krásensko 04 B. Manerov porazil protivníky 9:4.

Sobotní odpolední skupina zplodila nečekaného vítěze v podobě Orlů z Bučovic, kteří vysoko s přehledem porazili oba soupeře. Krásensko podlehlo 5:11, jmenovci z Vyškova 6:11. „Výhru jsme vůbec nečekali. Hráli jsme od srdce a máme z toho nádherné pocity,“ zhodnotil výkon svůj i spoluhráčů bučovický hráč Lubomír Volec. „Podařilo se nám poskládat celkem solidní sestavu, ale na vítězství to nestačilo. Bučovičtí předváděli krásný kombinační fotbal,“ uvedl jeden z krásenských futsalistů Pavel Vágner.

Z nedělních skupin vzešli taktéž dva vítězové. Amor Vyškov skóroval vysoko zejména proti drnovickému KAFIstavu, kdy se mu podařilo nastřílet dvanáct branek. „Myslím, že hráči splnili roli favorita, předvedli standardní hru. Jediný problém jsme měli s Drnovicemi, které nás do poločasu trápily, ale ve druhé části už jsme hráli, jak jsme potřebovali. Osvědčily se hlavně zkušenosti, které máme z haly,“ okomentoval hru svých svěřenců kouč vyškovského Amoru Antonín Petlach.

Ze čtvrté skupiny, která v neděli odpoledne završila celé první okresní kolo futsalového poháru, vyšel vítězně Sokol Bučovice, když porazil United Vyškov a Fifák Nouzku.