Milan Račanský se léčí po zranění, po čtvrtečním tréninku onemocněl Vadym Chubirka, nejméně čtrnáct dnů bude chybět pro nemoc nová posila Dan Šedrla, Jaromír Grim měl fotbalové povinnosti v Rakousku a disciplinární trest si odpykává Sebastian Palla.

Stavu kádru se musela podřídit taktika hostů spoléhající především na pozornou defenzívu. Ta dělala domácím evidentně problémy a dlouho se na palubovce nic moc nedělo. Šeď prořízl až v šesté minutě Milan Ševčík, který napálil míč na zadní tyč, kde byl Skoumal, ale před prázdnou branku promáchl. Pak se šance střídaly na obou stranách, zůstávala však otázka, jak dlouho hosté vydrží se silami.

Navíc když domácí do druhé půle nasadili rychlejší kvapík. Z převahy získali dvougólové vedení. Amor sice snížil a měl i šance na vyrovnání, ale dvacet vteřin před koncem dostal rozhodující gól střelou přes celé hřiště do prázdné branky při vlastní power play. „Dnes vyhrála početná lavička domácích. My doslova dojeli na nevídané ztráty v sestavě. Jsem přesvědčený, že být kompletní, tak jsme body odvezli," ulevil si prezident Amoru Antonín Petlach.

II. liga: UTB Zlín – Amor Vyškov 3:1

Poločas: 0:0. Branka Amoru: Skoumal (as. Ševčík). Sestava: Kotulán – Tichý, Král, Lukeštík, Skoumal, Ševčík, Bačovský.