Futsalový Lazor-Domus snad našel střeleckou mušku. Rozstřílel Oslavany

Vyškov /FOTOGALERIE/– V tabulce futsalové divize se celý vyškovský trojlístek skromně krčí pod čarou první poloviny. Také v posledním sehraném kole okres celkově vykázal pasivní bilanci, byť nováček z Klobouček se s kuřimskými kanonýry v jejich domácím prostředí rval velmi statečně.

12.11.2014

V 7. kole futsalové divize E porazil Lazor-Domus Vyškov Remos Oslavany 12:7.Foto: Jakub Brunclík

Jediné vítězství jde na konto Lazoru-Domus Vyškov, který o něm rozhodl už v prvním poločase.

Lazor-Domus Vyškov - Remos Oslavany 12:7

Poločas: 5:1, branky: J. Lička 5, Růžička 2, Grepl 2, Legner 2, J. Horváth – Skopal 3, Pospíšil Oulehla Husák Franěk. Lazor-Domus: Uhlíř – Růžička, D. Gottvald, Šoupal, Gajda- J. Lička, Josef Lička, Legner, Grepl, J. Horváth, Obruča, Petřek.

Oslavany byly sice předposlední v tabulce, ale v případě vítězství by Vyškovany předběhly. Jejich naděje ale vzaly za své již po prvních dvaceti minutách. „První poločas se hrál plně v naší režii. Víc než v minulých utkáních jsme se dokázali prosadit v útoku a vytvářeli jsme si spoustu šancí," kvitoval první část trenér Lazoru-Domus Josef Lička starší. Ve druhém poločase začala domácím skřípat obrana a Oslavany se málem vrátily do utkání. Snížily až na 9:6, ale Lazor obrat nepřipustil. „Soupeř měl několik hráčů, kteří se dokázali individuálně prosadit. My se ale musíme zabývat vlastní obrannou hrou, která byla ve druhé části špatná a proti lépe bránícímu soupeři bychom asi měli velké problémy odpovídat na obdržené branky," dodal kouč.

Květnice Tišnov - Pivovar Vyškov 8:2

Poločas: 3:1, branky: Panovský 2, Šnédar 2, Červený, Janás, M. Chlup, Dvořák – Jašíček, Pánek. Pivovar: Kotulán – Gregor, Pospíšil, Rozehnal, Jašíček, Bébar, Jakeš, Mikloška, Pánek.

„Citelně nám chyběl Kolečkář, ale i bez něho kluci podali poctivý a zodpovědný výkon. Jenže na domácí tým to bylo málo. Soupeř předvedl kvalitní futsal, hýřil pohybem a agresivitou hlavně ve druhém poločase dokázal akce i zakončovat," zestručnil popis utkání trenér Libor Šmarda:.

Arsenal Kuřim - FC Kloboučky 8:7

Poločas: 4:5, branky: T. Chlup 3, Táborský 2, Záboj, Báňa, Hrazdíra – Maruška 2, Koval 2, Handlíř, Selinger, Štrublík. Kloboučky: Maryšler (21. Skoupý) – Handlíř, Maruška, Selinger, Štrublík, Koval.

I s pouhou pěticí hráčů do pole dokázaly Kloboučky jednomu z favoritů divize vzdorovat. Vyjma úvodu, kdy si dal Maruška vlastní gól, a koncovky zápasu, neustále vedly. V jedenácté minutě už 4:1 a na začátku druhého poločasu 6:4. Třígólový náskok jim mohl vrátit Maruška, ale jeho sólový nájezd domácí brankář zlikvidoval. Po vyrovnání na 6:6 pak opět Maruška naposledy přivedl hosty do vedení. Stav 7:7 pak svítil na ukazateli skóre téměř sedm minut, přičemž hosté se opakovanou power play snažili zápas rozhodnout. Bohužel minutu a půl před koncem se to povedlo domácím, zatímco Handlířova rána pak trefila jen tyčku. „Spravedlivější by určitě byla remíza. V posledních deseti vteřinách měli domácí veliké štěstí, když gólovou střelu Handlíře zastavila tyč. Myslím, že jsme mohli favorita obrat i o všechny tři body, chybělo jen málo. Avšak i přes prohru si všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za přístup, bojovnost a nasazení," chválil spoluhráče kapitán Klobouček Libor Maryšler.

Další výsledky: Líšeň – Toka Brno 6:13 (2:7), Helas Brno B – Lino Kalábek Brno 8:5 (4:3), Havlíčkův Brod – Orli BeF Kotvrdovice 8:4 (1:1).

12. Kotvrdovice 7 0 3 4 21:37 3

Příští kolo: Pivovar Vyškov – FC Kloboučky, pátek 14. 11. (20.00), hale ZŠ Purkyňova. Toka Brno – Lazor-Domus Vyškov, pátek 14. 11. (21.00), SH Brno-Bohunice.

Autor: Zdeněk Vlach

12.11.2014 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 74 Kč Prodavači potravinářského zboží Brigáda - prodavač/ka - Karlova pekárna s.r.o. - Bučovice ČD. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 74 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Praxe v oboru výhodou., , Možnost nástupu: IHNED, , V případě, že vás nabízená pozice zaujala pošlete životopis na email: zouzelova.renata@karlova-pekarna.cz nebo volejte 724 620 458.. Pracoviště: Karlova-pekarna- bučovice- nádražní 342, bučovice 685 01, Nádražní, č.p. 342, 685 01 Bučovice. Informace: Renata Žouželová, +420 724 620 458. Obchod - Obchod Obchodní zástupce 15 000 Kč Obchodní zástupci Obchodní zástupce. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, praxe v prodeji min. 3 roky, spolehlivost, zodpovědnost, ŘP sk. B, POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, prodej papírenských a dárkových produktů, péče o vybudovanou síť odběratelů, oblast Morava a část Slovenska, obchodní zástupce bude vyrážet každý den na cesty z domova, ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: k dispozici osobní vozidlo, navigace, mobilní telefon, PC-tablet, navigace, fixní plat+provize z prodeje, KONTAKT: Žižlavská Jana, tel.: 777 750 425, e-mail: jzizlavska@alvarak.cz. Pracoviště: Avarak group a.s. - pracoviště vyškov, Brněnská, č.p. 514, 682 01 Vyškov 1. Informace: Jana Žižlavská, +420 777 750 425. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb Prodavač/ka. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nejúspěšnější společnost na trhu s elektrospotřebiči hledá pro svoji prodejnu ve Vyškově schopné a ambiciózní pracovníky na pozici: , , PRODAVAČ / KA , , Náplň práce: , * aktivní prodej a péče o naše zákazníky , * kontrola svěřeného úseku prodejny , * provádění průběžných inventur , , Požadujeme: , * příjemné vystupování a komunikativnost , * chuť pracovat a učit se novým věcem , * energii a tah na branku , * zodpovědnost a spolehlivost , * trestní bezúhonnost , , Nabízíme: , * zaškolení a propracovaný systém dalších školení , * možnost osobního a profesního růstu na vedoucí pozici , * zázemí stabilní společnosti , * možnost nástupu IHNED. Pracoviště: Okay s.r.o. - vyškov-město, brněnská 509/11a, 682 01 vyškov 1, Brněnská, č.p. 509, 682 01 Vyškov 1. Informace: Radka Pospíšilová, +420 724 661 593. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 13 500 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, naskladňování a vyskladňování zboží, expedice a manipulace se zbožím, údržba a úklid skladu, KONTAKT: Melnyk Viktor, tel.: 777 566 589, e-mail: aljusisro@seznam.cz nebo se dostavte osobně na adresu Průmyslová 742/8b, Vyškov. Pracoviště: Aljusi s.r.o. vyškov i, Cukrovarská, č.p. 496, 682 01 Vyškov 1. Informace: Viktor Melnyk, +420 777 566 589.

Na snímku Jan Trousil.

Mistr přijede asi až v říjnu. V MOL Cupu se MFK Vyškov utká s Plzní

V sedmém kole Moravskoslezské ligy remizovali fotbalisté MFK Vyškov (bílé dresy) s FC Hlučín 1:1.
10

Fotbalisté Vyškova poprvé s Hlučínem neprohráli. Ale jen bod Trousilovi nestačí

Vyškov v poháru vyzve Plzeň, Zbrojovka narazí na Liberec

Vyškov, Brno – Přijede mistr. Na prestižní zápas se těší v třetiligovém Vyškově. Tamní fotbalový klub přivítá ve třetím kole Mol Cupu Viktorii Plzeň. Západočeši, kteří vyhráli tři z pěti posledních ročníků nejvyšší ligové soutěže, se na Moravě představí 26. září.