Ten zatím nasbíral jen osm bodů a stejné číslo je u jeho pořadí. Je to tedy průměrný tým a rozjetí třetí Vyškovští si nic jiného než vítězství nepřipouštějí. „Soupeř sice hrával vyšší soutěže, takže slabý nebude, ale my jedeme na vlnách dobrých výsledků, takže by pro mě bylo hodně velkým překvapením a samozřejmě zklamáním, kdybychom nevyhráli,“ věří si Šmarda.

K optimismu navádí i skutečnost, že by Pivovar měl nastoupit ve skoro stejné sestavě, která v minulém kole deklasovala Černovice 14:2. Domácí by se měli znova dobře vypořádat i s absencí tří výborných hráčů. „Zraněný Pánek asi bude chybět až do konce roku. Kolečkář už to po zranění zkouší. Minule ještě nehrál a je otázka, jak na tom momentálně bude. Nechám to na jeho rozhodnutí. Otazník visí i nad Čtvrtníčkem. Velký fotbal mu skončil, uvidíme, pro co se rozhodne dál,“ dodal trenér Pivovaru.

Futsalový Pivovar opět dostává svému názvu a fanouškům nabídne zdarma kvalitní vyškovskou dvanáctku.

Mnohem obtížnější to má před sobotním utkáním v Havlíčkově Brodě trenér Lazoru-Domus Josef Lička. Pro vyloučení v minulém utkání nesmějí hrát Růžička a Mikloška, tedy střelci, otazník visí nad starty Daňka a Galii a zcela fit nebyli ani oba brankáři Kopáček a Slovák.

Ale i tak je cílem mužstva na půdě kdysi velmi slavného klubu jednoznačně náprava domácí porážky od Nasanu Brno. „Ten u nás hrál důslednou defenzívu a to nám nesedí. Pramen by měl být doma směrem dopředu aktivní, čehož bychom měli využít. Nutná ale bude mnohem lepší koncovka,“ zdůraznil Lička.

Jeho slova o aktivitě domácích podporuje i fakt, že Pramen uzavírá divizní tabulku.

Divize E

8. kolo:

Pivovar Vyškov – Tomson Brno

Pátek 18. listopadu, 20.00 hodin

Hala ZŠ Purkyňova

Pramen Havlíčkův Brod – Lazor-Domus Vyškov

Sobota 19. listopadu, 19.30 hodin

Hala v Havlíčkově Brodě