Uplynulá sezona byla pro ně nejúspěšnější v osmileté historii oddílu.

Přítomní diváci zhlédli nejlepší výkony gymnastek od přípravky až po juniorky. Trenérský kolektiv připravil se svými svěřenkyněmi jedenatřicet individuálních i kolektivních vystoupení, jež sklidily velký potlesk.

Zvláštní ocenění si zasloužily Adéla Plchová a Eliška Trněná, které měly největší výkonnostní vzestup a získaly titul Skokanky roku. Ve společných vystoupeních se představila všechna čtyři závodní družstva oddílu, která mimořádně úspěšně reprezentovala na závodech nejen svůj oddíl Trasko, ale i město Vyškov.

Závěr výroční akademie tvořilo společné vystoupení juniorek, květnových vítězek španělského poháru z Cartageny, a ocenění nejúspěšnějších moderních gymnastek v uplynulé závodní sezoně.

Bilancování letošní sezony tak bylo pro vedoucí vyškovského oddílu velmi příjemné. „Letos se nám opravdu dařilo, což dokazují mistrovské tituly a medailová umístnění ve skupinové estetické gymnastice. Mimo to máme i tituly přebornic České obce sokolské, deváté místo Andrey Kapounkové na mistrovství republiky kadetek ve Žďáru a samozřejmě nejcennější medaile z českého mistrovství v Havířově pro Petru Štaudrovou, jejíž snažení podpořila medailí i stříbrná Míša Daňková,“ sdělila Kateřina Kapounková.