Redakce Vyškovského deníku Rovnosti pro vás už druhým rokem připravuje sportovní anketu s příznačným názvem Hvězdný výkon Vyškovska: Kdo se potkal s formou? Vždy v dvouměsíčních intervalech zveřejňujeme nominaci pěti sportovců, kteří v té době vyhřívali se na sportovním výsluní. Vždy jde o jména, která hájí barvy některého z klubů vyškovského okresu, nebo mají na Vyškovsku trvalé bydliště. Podpořit svého favorita můžete až do úterý 16. listopadu na webových stránkách Vyškovského deníku Rovnosti.

Vítěz bude následně pozván do vyškovské redakce k online rozhovoru, v němž se ho můžete zeptat na cokoli, co vás o něm zajímá.

Na řadě je volba za měsíce září a říjen. Zvolte svého vítěze a vyzpovídejte ho při online rozhovoru!

JAN BURIAN
Biatlonista, který mezi sportovní elitou Vyškovska není žádným nováčkem. V půli září na Plzeňsku naprosto ovládl české mistrovství žáků v letním biatlonu. V kategorii do patnácti let jasně vyhrál závod rychlostní i s hromadným startem. Ve štafetě skončil druhý.

VALDEMAR HORVÁTH
Stále ještě je hráčem diviního Rostexu Vyškov. Po odchodu trenéra Machálka začal své spoluhráče trénovat a koučovat. V úvodních třech zápasech, kdy vyškovské fotbalisty vedl sám, neztratili ani bod a všem svým soupeřům nastříleli po třech brankách.

TOMÁŠ TRÁVNÍČEK
Motocyklový závodník z Pístovic se do nominace dostává podruhé. Tentokrát za skvělé zvládnutí finále domácího šampionátu v supermoto. V závěru září na závodech v Chebu obhájil titul v jednotlivcích v kategorii S1 a další přidal jako člen vítězného týmu Hardbike RC.

PAVEL LUKÁŠEK
Největší vyškovský mládežnický talent královny sportu. Koulař, věkem ještě žák, potvrdil v září na českém šampionátu v Praze svoji příslušnost k elitě. Skončil čtvrtý (14, 23 m) a vysloužil si i reprezentační dres. Koketuje i s diskem a oštěpem, má letos raketový vzestup formy.

EDITA ŠUJANOVÁ
Novopečenou vicemistryni světa v basketbalu nelze opomenout. Slavkov je jejím rodištěm, domovem i srdcovou záležitostí. Jedna ze strůjkyň historického zápisu do dějin českého sportu z přelomu září a října. Současná hráčka USK Praha, stálice reprezentačního týmu a hrdinka fanoušků.

Hlasovat můžete na webové stránce Vyškovského deníku Rovnosti www.vyskovskydenik.cz/…aririjen2010 už teď nebo až do středy 17. listopadu včetně. Na stejném místě můžete také sledovat průběžné pořadí. Konečné výsledky a dojmy sportovce s největším počtem hlasů se dozvíte ve Vyškovských novinách v pátek 19. listopadu, kde bude také uveden přesný termín online rozhovoru s autorem Hvězdného výkonu Vyškovska za září a říjen roku 2010