A v cestě za body jim nestojí zrovna nejlehčí soupeři. V úplně prvním duelu dne nastoupí v devět hodin ráno proti zástupcům Hattricku Brno B a pětačtyřicet minut po poledni je na programu utkání proti Sokolu Slavkov.
V prvním hracím dnu se Ivanovicím dařilo jen z půlky, když přehrály Jedovnice a nestačily na mužstvo Letovic. Tentokrát by tak chtěly využít v podstatě domácího prostředí a zaútočit na plný bodový zisk. Vědí ale, že to nebude nejlehčí. „Soupeře moc neznáme, ale pokud za Brno nastoupí někteří hráči A týmu, pak budou velice kvalitní. Další soupeř Slavkov je nováčkem a zatím je bez bodového zisku, takže ten do toho dá všechno,“ prozradil vedoucí mužstva Michal Večeřa.
Jeho tým navíc sužuje v posledních týdnech velká marodka, která se týká hned několika florbalistů základní sestavy. „Máme dvě dlouhodobější zranění a k nim se přidaly i některé další. Budou chybět hráči, na nichž je mnohdy naše hra založena, je to značné oslabení, ale uděláme vše, abychom vyhráli,“ vyhlásil Večeřa.
Přes tyto útrapy tak cíl pro zítřejší klání je zcela jasný. „V každém utkání chceme vyhrát, vždy. Navíc hrajeme doma a budeme se chtít předvést před fanoušky,“ dodal Michal Večeřa.