To a mnohem víc nabízí všem zájemcům tradiční vyškovská Tuning motor party, která dnes zažije druhý, z hlediska jednotlivých sportovních soubojů i doprovodných vystoupení finálový den.

Historicky je akce v areálu letiště už jubilejní desátá svého druhu. „Před pěti lety se dělalo dost srazů po celé republice, tak jsme to zkusili tady a čekali, jak se to chytne,“ zavzpomínal hlavní organizátor Libor Houšť. A na zájem si hned od začátku opravdu nestěžoval. „Prostě se to podařilo, zájem byl a je obrovský. Hodláme v tom pokračovat, jak to půjde,“ slíbil. Skalní fanoušci už tedy teoreticky vědí, do čeho jdou. Ale ne tak úplně, tento víkend přináší několik novinek. Jak pro samotné soutěžící, tak pro houfy příchozích zvědavců. „Chtěli jsme znovu přinést něco nového, hlavně v soutěžení přijde na řadu mnoho nových prvků a bude více vítězů. Pro diváky pak máme připraveno ještě další zpestření, každý dostane dárek už při vstupu na letiště,“ lákal Houšť.

Pokud se rozhodnete strávit dnešní den ve společnosti čtyřkolých krasavců, můžete se mimo jiné těšit i na volné sprinty, závody na dvě stě metrů, vystoupení kaskadérů a spoustu dalšího oku lahodícího dění.