FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v neděli 7. dubna v 16.00 hodin.

II. liga – F:NL

Sparta Praha B – MFK Vyškov (10.30), hřiště Seifertova ulice, Praha 3.

Krajský přebor

Rousínov – Svratka Brno (so 16.30).

I. A třída - sk. B

Podolí – Vyškov B (so).

I. B třída - sk. A

Drnovice – Lokomotiva Brno (so 10.30), Bohdalice – Rudice (so 16.30), Křenovice – Lelekovice (16.30).

Okresní přebor

Slavkov u Brna – Letonice (so), Křižanovice – Hoštice-Heroltice (so), Brankovice – Rousínov B (10.00), Kobeřice – Lysovice (13.00), Komořany – Švábenice (13.45), Pustiměř – Pačlavice-Dětkovice, Otnice – Slavíkovice.

III. třída - sk. A

Račice – Dědice (so), Chvalkovice na Hané – Habrovany (so), Moravské Málkovice – Radslavice (13.00), Kučerov – Drnovice B, Kroužek – Nesovice, Velešovice – Ivanovice na Hané.

III. třída - sk. B

Křenovice B – Heršpice (so), Lovčičky – Bučovice (15.30), Nížkovice – Bošovice, Vážany nad Litavou – Vícemilice, Hodějice – Slavkov u Brna B, Dražovice – Němčany.

IV. třída - sk. A

Kučerov B – Hoštice-Heroltice B (13.00), Pustiměř B – Chvalkovice u Bučovic (13.30), Brankovice B – Opatovice (14.00), Bohdalice B – Rychtářov, Komořany B – Habrovany B, Moravské Málkovice B – Lysovice B.

IV. třída - sk. B

Heršpice B – Nesovice B (so 13.00), Velešovice B – Slavíkovice B (so), Bučovice B – Zbýšov (10.00), Kobeřice B – Milešovice, Šaratice – Letonice B.

HOKEJ

II. liga - semifinále:

Vyškov – Chomutov, třetí zápas, neděle 7. 4. (17.00). Vyškov – Chomutov, případný čtvrtý zápas, pondělí 8. 4. (18.00). Chomutov – Vyškov, případný pátý zápas, středa 10. 4. (17.30). Vyškov – Chomutov, případný šestý zápas, pátek 12. 4. (18.00).

KUŽELKY

Program na kuželně KK Vyškov - sobota 6. dubna:

10.00 Vyškov – Přerov, 1. liga ženy. 14.00 Vyškov – Bohumín, 1. liga muži. 17.30 Vyškov D – Kyjov B, KP 2 jih.

Neděle 7. dubna: 9.00 Vážany – Šanov C, KP 1 jih.

Pondělí 8. dubna: 19.00 Ivanovice n. H. – Brno-Žabovřesky, KP 1 sever.

NOHEJBAL

I. liga:

R.U.M. Holubice – TJ Plazy, sobota 6. 4. (14.00), sportovní hala/venkovní areál.

VOLEJBAL

Vyškov: Finálový turnaj o postup do 2. ligy kadetek U18. Pořadatel Volejbal Vyškov, sobota 6. 4. (od 9.00), sportovní hala ZŠ Purkyňova. Úvodní zápasy: Vyškov – Křenovicemi, Znojmo - Šlapanice (9.00). Dále startují: KP Brno, Břeclav, Jehnice a Boskovice.