FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v neděli 26. května v 17.30 hodin.

II. liga-F:NL

FK Příbram – MFK Vyškov (so 17.00), stadion Na Litavce.

Krajský přebor

Rousínov – Ratíškovice (so).

I. A třída - sk. B

Vyškov B – Hroznová Lhota (10.00).

I. B třída - sk. A

Bohdalice – Drnovice (so), Čebín – Křenovice (17.00).

Okresní přebor

Švábenice – Letonice (so 14.30), Pačlavice-Dětkovice – Rousínov B (so 16.00), Slavkov u Brna – Kobeřice (so 16.30), Komořany – Otnice (14.45), Křižanovice – Brankovice (16.30), Slavíkovice – Hoštice-Heroltice (16.30), Pustiměř – Lysovice (17.00).

III. třída - sk. A

Chvalkovice na Hané – Račice (so 13.30), Drnovice B – Habrovany (10.30), Velešovice – Moravské Málkovice (14.30), Kučerov – Radslavice (16.30), Kroužek – Dědice, Nesovice – Ivanovice na Hané.

III. třída - sk. B

Bučovice – Vícemilice (so 16.00), Lovčičky – Bošovice (15.30), Hodějice – Nížkovice (16.30), Němčany – Slavkov B (16.30), Vážany nad Litavou – Křenovice B (17.00), Dražovice – Heršpice.

IV. třída - sk. A

Kučerov B – Lysovice B (13.30), Pustiměř B – Opatovice (14.30), Habrovany B – Hoštice-Heroltice B (15.00), Chvalkovice u Bučovic – Rychtářov (16.30), Komořany B – Brankovice B (17.00), Bohdalice B – Moravské Málkovice B.

IV. třída - sk. B

Velešovice B – Kobeřice B (so 16.30), Šaratice – Bučovice B (so), Heršpice B – Zbýšov (so), Nesovice B – Slavíkovice B (10.00), Křižanovice B – Milešovice (14.00).

POHÁROVĚ TURNAJE

Křižanovice u Bučovic: Sobota 25. května, Areál u Litavy - 13.00 turnaj starších pánů PROMINENT INGOTT CUP. Mužstva: FK Křižanovice, Comando Ingott, Zde-Za Bučovice.

KRAJSKÝ POHÁR

Finále

TJ Tatran Rousínov – FC Svratka Brno, středa 29. 5. (17.00), stadion v Ratíškovicích.

FUTSAL

Okresní přebor

Pátek 24. května, hřiště Hliník Marefy: 18.00 JČ Marefy – Orli Vyškov, 19.00 Orli Bučovice – Sokol Bučovice, 20.00 JČ Marefy – Sokol Bučovice.

NOHEJBAL

I. liga

TJ Plazy – R.U.M. NK Holubice, sobota 25. 5. (10.00).

RAGBY

Extraliga XV

Semifinále: Mountfield Říčany – JIMI RC Vyškov, sobota 25. 5. (14.00), stadion Josefa Kohouta, Široká ulice.