ATLETIKA

Kojetín: Hanácká kojetínská desítka, 4. 6. (11.00), závod seriálu Vyškovská běžecká tour 2023. Startují všechny věkové kategorie dospělých. Následuje 10. června Běh Drahanskou vrchovinou v Olšanech.

FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v neděli 4. června v 17.30 hodin

I. liga - baráž o postup:

MFK Vyškov - FC Trinity Zlín (17.00)

Krajský přebor

Sparta Brno - Rousínov (so).

I. A třída - skupina B

Vyškov B - Nikolčice (10.00).

I. B třída - skupina A

Medlánky - Slavkov u Brna (so 16.30), Bohdalice - Kunštát B (so), FKD - Ráječko B (10.30).

Okresní přebor

Brankovice - Pustiměř (pá 18.00), Křižanovice - Bučovice (pá 18.30), Bučovice - Švábenice (10.00), Komořany - Kobeřice (14.45), Pačlavice-Dětkovice - Pustiměř (15.00), Křižanovice - Brankovice (16.30), Hoštice-Heroltice - Otnice (17.00).

III. třída - skupina A

Lysovice - Kroužek (so), Račice - Velešovice (so), Hoštice-Heroltice B - FKD B (10.00), Habrovany - Dědice (16.30), Ivanovice na Hané - Kučerov (16.30), Radslavice - Moravské Málkovice.

III. třída - skupina B

Vážany nad Litavou - Bošovice (so 16.30), Dražovice - Lovčičky (16.00), Hodějice - Kobeřice B (16.30), Nížkovice - Slavíkovice (16.30), Němčany - Křenovice B (16.30), Heršpice - Nesovice.

IV. třída - skupina A

Dědice B - Brankovice B (so), Rychtářov - Kučerov B (15.30), Opatovice - Chvalkovice u Bučovic (16.30), Bohdalice B - Chvalkovice na Hané, Bohdalice B - Moravské Málkovice B (stř 7. 6).

IV. třída - skupina B

Šaratice - Velešovice B (so), Letonice B - Zbýšov (10.00), Slavkov u Brna B - Milešovice (11.00), Hodějice B - Bučovice B (14.00), Křižanovice B - Slavíkovice B (14.00), Komořany B - Nesovice B (17.00).

FUTSAL

Okresní přebor, sobota 3. června (začátky zápasů 9.00, 10.00 a 11.00) – sportovní areál TJ Mouřínov: FK Mouřínov – Sokol Bučovice, Sokol Bučovice – Orli Bučovice, FK Mouřínov – Orli Bučovice.

SA Stadion Vyškov: Lazor Vyškov – Amor Vyškov C, Amor Vyškov C – Orli Vyškov, Lazor Vyškov – Orli Vyškov.

SA Studnice: FC Krásensko – Kozlany-Bohdalice B,Kozlany-Bohdalice B – JČ Marefy, FC Krásensko – JČ Marefy (11:00).

NOHEJBAL

Holubice: Mistrovství ČR jednotlivců starších žáků (do 15 let), sobota 3. 6. (9.00), sportovní areál TJ Holubice. V dresu Modřic nastoupí odchovanec Holubic František Dlabka.

II. liga: NK Znojmo – R.U.M. NK Holubice, sobota 3. 6. (14.00), kurty Leska Horní 1a, Znojmo.

RAGBY

Vyškov: Dětský den na ragbáku, pátek 2. 6. (15.00), Areál Jana Navrátila, Purkyňova ul. Zápasy dětí v ragby, zábavné hry, kulturní program, občerstvení.