FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v sobotu 16. října v 15.00 hodin.

II. liga - F:NL

Zbrojovka Brno - Vyškov (pá 17.00)

Krajský Přebor

Svratka Brno - Rousínov (10.30).

I. A třída - skupina B

Vacenovice - Vyškov B (ne).

I. B třída - skupina A

Bohdalice - Lipovec, Boskovice B - Kobeřice (ne).

Jan Trousil, trenér fotbalistů MFK Vyškov.
Fanoušci Vyškova jedou do Brna na derby.Trenér Trousil ale u hráčů krotí emoce

Okresní přebor

Křižanovice - Pustiměř (pá 17.30), Rousínov B - Křenovice (10.15), Slavkov - FKD, Brankovice - Pačlavice-Dětkovice (ne 10.00), Bučovice - Švábenice (ne 10.00), Velešovice - Otnice (ne), Němčany - Komořany (ne), Křižanovice - Letonice (ne).

III. třída – skupina A

Ivanovice n. H. - Radslavice (14.30), Chvalkovice n. H. - Račice (14.30), FKD B - Kučerov (ne 10.30), Bohdalice B - Hoštice-Heroltice (ne 14.30), Habrovany - Lysovice (ne), Moravské Málkovice - Dědice (ne).

III. třída - skupina B

Bošovice - Rašovice, Vážany n. L. - Nesovice (ne), Hodějice - Dražovice (ne), Nížkovice - Vícemilice (ne), Heršpice - Lovčičky (ne), Slavíkovice - Křenovice B (ne).

IV. třída - skupina A

Brankovice B - Chvalkovice (ne 13.30), Opatovice - Hoštice-Heroltice B (ne), Rychtářov - Kučerov B (ne), Pustiměř B - Komořany B (ne).

IV. třída - skupina B

Křižanovice B - Šaratice, Němčany B - Zbýšov (ne 12.30).

Mezinárodní turnaj přípravek 2012, sobota 16. 10 (od 10.30), na stadionu v Drnovicích pořádá FC ZBrojovka Brno. Dále startují Sigma Olomouc, Sparta Praha, Slavia Praha, 1. FC Slovácko, Slov an Bratislava a Austria Vídeň.

FUTSAL

II. liga: Amor Kloboučky Vyškov – Vysoké Mýto, sobota 16. 10. (20.00), SH Purkyňova.

Divize: Technika Brno – Kozlany-Bohdalice, pátek 15. 10. (20.15), SH Pohořelice.

Krajský přebor: Amor Kloboučky B - Rájec-Jestřebí, sobota 16. 10. (10.00) SH Purkyňova.

Okresní přebor – sobota 16. 10. (od 9.00):

Hřiště Marefy: JČ Marefy – Vyškov City, JČ Marefy – Orli Vyškov.

Hřiště ZŠ Školní Bučovice: Sokol Bučovice – Fifák Nouzka, Sokol Bučovice – Orli Bučovice.

Hřiště Gymnázium Bučovice: Orli Bučovice – FC Krásensko, Fifák Nouzka – FC Krásensko.

KUŽELKY

Program na kuželně KK Vyškov:

Pátek 15. 10.: Vyškov F - Mistřín D, KP 2 jih (18.00).

Sobota 16. 10.: Vyškov – Rosice, 1. liga muži (9.30), Vyškov – Dačice, 2. liga ženy (13.00), Vyškov B – Luhačovice, divize (16.30).

Neděle 17. 10.: Vyškov - Moravská Slávia Brno, KP dorost (10.00), Vyškov G - Šanov C, KP 2 jih (12.00).

Pondělí 18. 10.: Ivanovice - Moravská Slávia Brno G, KP 2 sever (19.00).

RAGBY

Extraliga mužů: Sparta Praha – Jimi Vyškov, sobota 16. 10. (14.00), stadion Kovanecká ul., Praha 9.

VOLEJBAL

I. liga mužů: Bučovice – Staré Město, pátek 15. 10. (19.00), SH Školní ul.

Český pohár mužů: Holubice – Beskydy, čtvrtek 21. 10. (19.00), SH Holubice.

KP I mužů: Vyškov A - Vyškov B, sobota 16. 10. (10.00 a 13.00), SH Za Parkem.