FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v sobotu 2. září v 16.30 hodin.

F:NL - II. liga

Chrudim – Vyškov (10.15).

Krajský přebor

Svratka Brno – Rousínov (10.30).

I. A třída - skupina B

Vyškov B – Podolí u Brna (ne 10.00).

I. B třída - skupina A

Rudice – Bohdalice, Lokomotiva Brno – FKD (ne 13.45), Lelekovice – Křenovice (ne).

Okresní přebor

Švábenice – Komořany (10.00), Lysovice – Kobeřice (14.30), Hoštice-Heroltice – Křižanovice, Pačlavice-Dětkovice – Pustiměř, Slavíkovice – Otnice (ne 14.00), Letonice – Slavkov u Brna (ne), Rousínov B – Brankovice (ne).

III. třída – skupina A

FKD B – Kučerov (ne 10.30), Nesovice – Kroužek (ne), Radslavice – Moravské Málkovice (ne), Dědice – Račice (ne), Habrovany – Chvalkovice na Hané (ne).

III. třída – skupina B

Vícemilice – Vážany nad Litavou (10.00), Slavkov u Brna B – Hodějice, Bučovice – Lovčičky (ne 10.00), Němčany – Dražovice (ne), Heršpice – Křenovice B (ne), Bošovice – Nížkovice (ne).

IV. třída - skupina A

Lysovice B – Moravské Málkovice B (17.00), Hoštice-Heroltice B – Kučerov B (ne 10.00), Habrovany B – Komořany B (ne 13.45), Rychtářov – Bohdalice B (ne 15.30), Opatovice – Brankovice B (ne) Chvalkovice u Bučovic – Pustiměř B (ne).

IV. třída - skupina B

Letonice B – Šaratice (ne 10.00), Nesovice B – Heršpice B (ne 10.00), Milešovice – Kobeřice B (ne 15.00), Zbýšov – Bučovice B (ne), Slavíkovice B – Velešovice B (ne).

HOKEJ

Přípravné zápasy: Vyškov – Přerov, pátek 1. 9. (18.00). Vyškov – Hodonín, úterý 5. 9. (18.00), Vyškov – Opava, čtvrtek 7. 9. (18.00), ZS Vyškov.

MOTORISMUS

Vyškov: Automobilový závod Rally Vyškov, sobota 1. – 2. září, 31. ročník. Pátek: RZ na Zouvalce (15.30), představení vybraných posádek na Masarykově nám (19.00). Sobota: start na Masarykově náměstí (9.00). Podrobnosti na www.rallyvyskov.cz

NOHEJBAL

II. liga - semifinále: R.U.M. Holubice – Avia Čakovice B, neděle 3. 9. (14.00). První zápas.

RAGBY

Pohár ČSRU XV: Dragon Brno – JIMI Vyškov, 3. kolo, sobota 2. 9. (15.00), stadion Brno-Cacovice 9.