PÁTEK

FUTSAL – Krajský přebor: FC Kloboučky – Tornádo Brno (20.00, hala v Křenovicích).

MOTORISMUS – Tuning motor party, tuningové soutěže a show (17.00, Vyškov, letiště).

SOBOTA

FUTSAL – Krajský přebor: Sapporo Manerov – FC Kloboučky (11.15, Vyškov, Purkyňova). Okresní přebor: Orli Bučovice – Krásensko (9.00), Sokol Bučovice B – Krásensko (10.00), Orli Bučovice – Litrpool Studnice (11.00), Sokol Bučovice B – Studnice (12.00, vše Gymnázium Bučovice). United Vyškov – Lazor-Domus B (9.00), Pivovar Vyškov B – Lazor-Domus B (10.00), United Vyškov – JK Letiště-PF (11.00), Pivovar Vyškov B – JK Letiště-PF (12.00, vše Vyškov, Lípová). Orli Vyškov – Sapporo Manerov B (9.00), Amor Vyškov B – Sapporo Manerov B (10.00), Orli Vyškov – Fifák Nouzka (11.00), Amor Vyškov B – Fifák Nouzka (12.00, vše SA Orel Vyškov).

NOHEJBAL – NK Holubice – TJ Plazy, třetí kolo II. ligy (10.00).

PLAVÁNÍ – Velká cena osvobození města Vyškova mladších a starších žáků a dorostenců (9.00, 14.00, Vyškov, plavecký areál).

MOTORISMUS – Tuning motor party (9.00, 12.30, Vyškov, letiště).

RAGBY – Turnaje ČRU přípravek U11 a mladších žáků U13 (10.00). Turnaj ČRU kadetů U17 (13.00, areál J. Navrátila, Purkyňova).

NEDĚLE

MODERNÍ GYMNASTIKA – Přebor jihomoravské oblasti jednotlivkyň mladších a starších kadetek a dorostenek (10.00, Vyškov, Purkyňova. Mezioddílový závod SK Trasko Vyškov – SK MG Mantila Brno, ročníky 2001 a mladší (14.00, Vyškov, Purkyňova).

RAGBY – JIMI Vyškov – Mountfield Říčany, I. liga juniorů U19 (13.00, areál J. Navrátila, Purkyňova).

FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou úřední začátky utkání v neděli 22. dubna v 16.00 hodin.

MSD

Spytihněv – Vyškov.

Krajský přebor

Rousínov – Boskovice (so).

I. A třída

Líšeň B – Slavkov u Brna (14.30), Šaratice – Vojkovice (so), Bučovice – Velká nad Veličkou,

Dražovice – Tvrdonice.

I. B třída

FKD – Svratka Brno (10.15), Veverská Bítýška – Bohdalice, Tišnov – Ivanovice na Hané, Kunštát – Švábenice, Černá Hora – Rousínov B, Dubňany – Křenovice.

Okresní přebor

Otnice – Radslavice, Vícemilice – Nesovice (10.00), Dědice – Letonice (so), Pustiměř – Velešovice, Brankovice – Lysovice (10.00), Mouřínov – Vážany nad Litavou, Pačlavice – Křižanovice.

III. třída – skupina A

Hoštice/Heroltice – Moravské Málkovice, Rychtářov – Račice, Chvalkovice na Hané – Bohdalice B (15.30), Pustiměř B – Habrovany (13.30), Opatovice – Kučerov, Komořany – Vyškov B, Dražovice B – FKD B (10.00).

III. třída – skupina B

Kroužek – Křenovice B, Slavíkovice – Hodějice, Slavkov B – Letonice B (so), Zbýšov – Nížkovice, Lovčičky – Bošovice, Němčany – Vážany nad Litavou B, Kobeřice – Heršpice.

IV. třída – skupina A

Hoštice/Heroltice B – Ježkovice (10.00), Dědice B – Bohdalice C (so 13.30), Brankovice B – Ivanovice B, Milonice – Švábenice B (15.30), Pačlavice B – Chvalkovice u Bučovic (13.15).

IV. třída – skupina B

Otnice B – Křenovice C (10.00), Slavíkovice B – Nížkovice B (13.45), Velešovice B – Nesovice B (10.00), Zbýšov B – Vícemilice B (10.00), Lovčičky B – Bošovice B (13.15), Šaratice B – Rašovice, Kobeřice B – Křižanovice B (10.00).

Dorost

SCM MSDL U19

HFK Olomouc – Vyškov (so 12.30, hř.Holice).

SCM U17

Třinec – Vyškov (so).

SCM U16

Třinec – Vyškov (so 14.00).

Krajský přebor

Svratka Brno – Bučovice (so 11.00 starší, 12.30 mladší).

I. třída

Rousínov – Slavkov u Brna (so 12.45), Čebín – Letonice (so 13.15).

Okresní přebor

Otnice – Moravské Málkovice (so 15.00), Hoštice/Heroltice – Hodějice (so), Pustiměř – Bohdalice (so), Brankovice – Velešovice (13.45), Šaratice – Křenovice (13.30), Dražovice – Křižanovice (13.30).