FOTBAL

Coca Cola Cup 2014 – přebor ČR žáků základních škol – semifinálová skupina, stadion Za Parkem ve Vyškově, pondělí 2. června (9.00). Účastníci: ZŠ Purkyňova, Vyškov, ZŠ Opava – Kylešovice, ZŠ E. Rošického, Jihlava a ZŠ Za Mlýnem, Přerov. Sled zápasů: Vyškov – Opava, Přerov – Jihlava, Jihlava – Opava, Vyškov – Přerov, Přerov – Opava, Jihlava – Vyškov.

Mistrovské soutěže – Není-li uvedeno jinak, jsou úřední začátky utkání v neděli 1. června v 16.30 hodin.

Divize

Stará Říše – Vyškov.

Krajský přebor

Rousínov – Ráječko (so).

I. A třída

Šaratice – Dražovice (so), Rohatec – Bučovice, Slavkov u Brna – Rakvice (so).

I. B třída

Švábenice – Tišnov (so), Lipovec – Rousínov B, Bohdalice – Řečkovice (so), Letonice – Blansko B, Otnice – Krumvíř, Otnice – Veselí nad Moravou.

Okresní přebor

Ivanovice na Hané – Kobeřice, Pustiměř – Hodějice, Lysovice – Dědice, Vážany nad Litavou – Brankovice, Komořany – Pačlavice-Dětkovice (so 15.30), FKD – Vícemilice (10.30), Vyškov B – Radslavice (so 17.00).

III. třída – skupina A

Švábenice B – Dražovice B (10.00), Pustiměř B – FKD B (14.00), Nesovice – Kučerov, Opatovice – Rychtářov, Moravské Málkovice – Pačlavice-Dětkovice B, Bohdalice B – Habrovany, Chvalkovice na Hané – Hoštice-Heroltice.

III. třída – skupina B

Heršpice – Slavíkovice (pá 30. 5. 18.00), Kroužek – Heršpice (14.15), Zbýšov – Bošovice, Otnice B – Nížkovice (10.00), Slavíkovice – Křižanovice, Křenovice B – Velešovice (so), Mouřínov – Němčany, Letonice B – Lovčičky (10.00).

IV třída – skupina A

Kroužek B – Ivanovice na Hané B, Vícemilice B – Dědice B (10.00), Nesovice B – Brankovice B (10.00), Opatovice B – Milonice-Uhřice (10.00), Ježkovice – Hoštice-Heroltice B (10.00).

IV. třída – skupina B

Šaratice B – Hodějice B, Kobeřice B – Nížkovice B (10.00), Zbýšov B – Křižanovice B (so), Vážany nad Litavou B – Velešovice B (so), Křenovice C – Němčany B (10.00), Rašovice – Lovčičky B (so 16.00).

DOROST

Moravskoslezská liga

U19: Vítkovice – Vyškov (14.00, hř. Poruba), U17: 1. HFK Olomouc – Vyškov (so 12.30), U16: 1. HFK Olomouc – Vyškov (so 14.30).

1. třída

Rousínov – Tišnov (so), Lipovec – Bučovice (14.15), Otnice – Čebín (so 15.00), Šlapanice – Brankovice (14.15), Slavkov u Brna – Ráječko (so 14.00), Letonice – MCV Brno (so).

Okresní přebor

Švábenice – Křižanovice (so 13.15), FKD – Pustiměř (13.15), Křenovice – Velešovice (so 13.30), Bohdalice – Hoštice-Heroltice (so 13.15).

FUTSAL

Blind Football Cup 2014 – mezinárodní turnaj pro nevidomé, ZŠ Bučovice, Školní ulice, sobota 31. května (8.30), neděle 1. června (9.00).

Okresní přebor – sobota 31. května (není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v 9.00, 10.00, 11.00 a 12.00) – hřiště SA Krásensko: Krásensko – Kloboučky B (14.00), TJ Studnice – Kloboučky B (15.00), Krásensko – Kloboučky C (16.00), TJ Studnice – Kloboučky C (17.00).

TJ Mouřínov: Nafta Mouřínov – Lazor-Domus B, TJ Mouřínov – Lazor-Domus B, Nafta Mouřínov – Panteři Vyškov, TJ Mouřínov – Panteři Vyškov, Nafta Mouřínov – TJ Mouřínov (13.00).

SA Orel Vyškov: Sapporo Manerov – United Vyškov, Fifák Nouzka – United Vyškov, Sapporo Manerov – JČ Marefy, Fifák Nouzka – JČ Marefy.

Gymnázium Bučovice: Sokol Bučovice B Amor Vyškov B, Orli Bučovice – Amor Vyškov B, Sokol Bučovice B – Orli Vyškov, Orli Bučovice – Orli Vyškov, Orli Bučovice – Sokol Bučovice B (13.00).

JEZDECTVÍ

Hobby závody Jezdeckého klubu Manner, drezura, parkur do ZZ, areál bývalých kasáren Bohdalice (Ovčín), sobota 31. května (10.30).

MODERNÍ GYMNASTIKA

Traskáček – 3. ročník závodu jednotlivkyň v pěti věkových kategoriích (2004 a mladší), sobota 31. května (9.15), sportovní hala ZŠ Purkyňova, Vyškov.

NOHEJBAL

II. liga: R.U.M. Holubice – Rozvíz-Slovan Ivanovice na Hané, sobota 31. května (10.00). (red)