V úvodním kole domácího poháru Ondrášovka cupu Rostex v sobotu přivítá fotbalisty třetiligového Zábřehu. Na stadionu Za Parkem bude výkop v 17.00 hodin.

FUTSAL

Bučovice – Na dvou hřištích s umělým povrchem u bučovického gymnázia v sobotu proběhne šestý ročník turnaje Dynamo cup 2011. Turnaj pořádají florbalisté místního Sokola a zúčastní se dvanáct družstev. Začátek je v 8.30 h.

Manerov – V sobotu 6. srpna se uskuteční 36. ročník turnaje v malé kopané Manerov Cup 2011. Zájemci o účast se mohou přihlásit do 5. srpna u Zd. Müllera, tel. 724 030 810. Pořadatelé upozorňují, že přihlášky přijímají maximálně do počtu dvanácti mužstev.

MOTORISMUS

Slavkov u Brna – Závody do vrchu 1. Slavkovské serpentiny na silnici směrem na Rousínov o víkendu předvedou plejádu automobilových kubatur, včetně jízd historiků a doprovodný program. Technické přejímky začnou již v pátek od 15.00 hodin a od 17.00 vyjedou na trať první vozy k volným tréninkovým jízdám. Úvodní sobotní ostrý start bude ve 13.30 a v neděli v 11.00 hodin.

PÉTANQUE

Slavkov u Brna – Čtrnáctý ročník mezinárodního turnaje GP d’Austerlitz se bude hrát v sobotu v příjemném prostředí parku slavkovského zámku. Začátek je v 9.30 hodin. Účast přislíbily týmy nejlepších hráčů z České republiky, Slovenska, Polska, Francie, Rakouska a Německa.

VOLEJBAL

Holubice – Tradiční letní turnaj mužů za účasti několika ligových družstev se bude hrát v sobotu od 9.00 hodin.

Slavkov u Brna – Pravidelné nedělní turnaje v plážovém volejbalu pro příchozí na kurtech u koupaliště GALA CUP 2011 pokračují v neděli od 10.00 hodin (muži a ženy) a od 13.00 (mixy).