ATLETIKA

Pístovická riviéra. 53. ročník přespolního běhu po tradičních tratích v okolí Pístovic, sobota 4. října, start první kategorie je v 10.00 hodin, prezence závodníků od 8.30 hod.

FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou úřední začátky utkání v neděli 5. října v 15.30 hodin.

MSFL

Vyškov – Orlová (so).

Krajský přebor

Bzenec – Rousínov (so), Rousínov – Jevišovice (st. 8. 10. 16.00).

I. A třída

Dražovice – Šaratice (so), Bořetice – Slavkov u Brna, Bučovice – Velké Pavlovice.

I. B třída

Letonice – Rájec-Jestřebí, Rousínov B – Černá Hora (10.15), Vyškov B – Bohdalice, Kněždub – Otnice (so).

Okresní přebor

Křenovice – Němčany (pá 3. 10. 16.30), Němčany – Pustiměř, Pačlavice – Kobeřice, Radslavice – Vážany nad Litavou, Dědice – Křenovice (so), Brankovice – FKD (10.00), Křižanovice – Lysovice, Vícemilice – Švábenice (10.00).

III. třída – skupina A

Kučerov – Moravské Málkovice, Pačlavice B – Chvalkovice na Hané (12.45), FKD B – Nesovice (10.30), Opatovice – Hoštice-Heroltice, Ivanovice na Hané – Komořany.

III. třída – skupina B

Nížkovice – Slavíkovice (pá 3. 10. 16.00), Kroužek – Letonice B (13.15), Hodějice – Otnice, Slavíkovice – Křenovice B (14.00), Zbýšov – Bošovice, Mouřínov – Lovčičky, Velešovice – Nížkovice.

IV. třída – skupina A

Milonice – Pustiměř B, Opatovice B – Vícemilice (10.00), Dědice B – Nesovice B, Brankovice B – Hoštice-Heroltice B, Kroužek B – Ježkovice, Velešovice B – Rychtářov (so).

IV. třída – skupina B

Hodějice B – Kobeřice B (13.00), Rašovice – Vážany nad Litavou B, Křižanovice B – Heršpice (13.00), Šaratice B – Nížkovice B (so 13.15).

DOROST

Moravskoslezská liga

U19: Vyškov – Havlíčkův Brod (10.15), U17: Prostějov – Vyškov (10.00), U16: Prostějov – Vyškov (12.00).

I. třída

Letonice – Rousínov (so), Brankovice – Slavkov u Brna (13.15), Bučovice – FKD (13.00).

Okresní přebor

Velešovice – Křenovice (13.15), Dědice – Pustiměř (12.45), Hoštice-Heroltice – Švábenice (so), Křižanovice – Bohdalice (10.00).

FUTSAL

Divize E: Pivovar Vyškov – Helas Brno B, pátek 3. října, hala ZŠ Purkyňova (20.00). FC Kloboučky – Květnice Tišnov, 3. října, sportovní hala Křenovice (21.00).

Okresní přebor – vše sobota 4. října. ZŠ Habrovany: Panteři Vyškov – JČ Marefy (9.00), Lazor-Domus B – JČ Marefy (10.00), Panteři Vyškov – Kloboučky B (11.00), Lazor-Domus B – Kloboučky B (12.00). SA Orel Vyškov: Amor Vyškov B – United Vyškov (9.00), Orli Vyškov – United Vyškov, (10.00). SA Krásensko: Krásensko – Fifák Nouzka (14.00), TJ Studnice – Fifák Nouzka (15.00), Krásensko – Sapporo Manerov (16.00), TJ Studnice – Sapporo Manerov (17.00).

KUŽELKY

Krajský přebor I. třídy jih: KK Vyškov C – TJ Lokomotiva Valtice B, sobota 4. října (16.45). TJ Sokol Vážany – TJ Podlužan Prušánky C, neděle 5. října (9.00). Oba zápasy na kuželně KK Vyškov, Nádražní ulice.

RAGBY

Turnaj mladších žáků kategorie U9, U11 a U13, startují Havířov, Ostrava, Brno-Bystrc, Zlín, Dragon Brno, Olomouc , JIMI Vyškov, sobota 4. října (10.00), ) areál Jana Navrátila, Purkyňova ul.

II. liga mužů: JIMI Vyškov B – RC Rakovník, neděle 5. října (11.00), sportovní areál Jana Navrátila, Purkyňova ul.

VOLEJBAL

II. liga mužů: Holubice – Tesla Brno, sobota 4. října (10.00, 14.00), hala v Holubicích.

Krajský přebor I. třídy mužů: Volejbal Vyškov – Sokol Letovice, sobota 4. října (10.00), hala Za Parkem.