FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v neděli 6. září v 16.30 hodin.

MSFL

Vyškov – HFK Olomouc (so)

Krajský přebor

Bystrc – Rousínov

I.A třída – skupina B

Šaratice – Veselí (so), Dražovice – Ratíškovice, Bučovice – Břeclav B

I.B třída – skupina A

Rousínov B – Jedovnice (so), Slavkov – Soběšice (so), Pačlavice – Černá Hora (16.00), Vyškov B – Vilémovice

Okresní přebor

FKD – Křenovice (so), Vícemilice – Křižanovice (10.00), Dědice – Ivanovice na Hané, Vážany nad Litavou – Hodějice, Otnice – Bohdalice, Radslavice – Kobeřice, Letonice – Brankovice (17.00).

III. třída – skupina A

Chvalkovice na Hané – Lysovice (so), Pačlavice B – Bohdalice B (10.00), FKD B – Pustiměř (10.30), Habrovany – Moravské Málkovice, Kučerov – Opatovice, Rychtářov – Komořany, Hoštice – Švábenice

III. třída – skupina B

Dražovice B – Kroužek (10.00), Letonice B – Němčany (10.00), Slavíkovice – Bošovice (14.00), Nesovice – Milešovice, Velešovice – Lovčičky, Zbýšov – Křenovice B, Nížkovice – Mouřínov

IV. třída – skupina A

Račice – Ježkovice (so), Nesovice B – Pustiměř B (so), Dědice B – Brankovice B (so), Hoštice B – Opatovice B (14.15), Milonice – Vícemilice B

IV. třída – skupina B

Nížkovice B – Hodějice B (so), Vážany nad Litavou B – Křižanovice B (so), Velešovice B – Heršpice (so), Šaratice B – Rašovice, Kroužek B – Kobeřice B

Dorost

Moravskoslezská liga U19

Vyškov – Šumperk (10.15)

Moravskoslezská liga U17 a U16

Znojmo – Vyškov (10:30 a 12.30)

I. třída – skupina A

Dědice – Rousínov (so 14.15), FKD – Letovice (13.30), Bučovice – Tišnov (14.00), Letonice – Brankovice (14.30)

Okresní přebor

Křenovice – Habrovany (so 13.15), Hoštice – Křižanovice (so)

FUTSAL

Okresní přebor, sobota 5. září – SA stadion Vyškov: United Vyškov – Krásensko (9.00), Lazor-Domus Vyškov B – Krásensko (10.00), United Vyškov – Hvězdlice (11.00), Lazor-Domus B – Hvězdlice (12.00). SA Gymnázium Bučovice: Orli Bučovice B – Inexis Bučovice A (9.00), Sokol Bučovice – Inexis Bučovice A (10.00), Orli Bučovice B – Inexis Bučovice B (11.00), Sokol Bučovice – Inexis Bučovice B (12.00).

NOHEJBAL

II. liga: Rozvíz-Slovan Ivanovice na Hané – Sokol Zbečník, Sokol Modřice B – R.U.M. Holubice, Poslední kolo základní části, oba zápasy sobota 5. září (14.00)