FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v neděli 18. října v 15.00 hodin.

MSFL: Vyškov – Prostějov (so).

Krajský přebor: Jevišovice – Rousínov (so).

I. A třída: Rakvice – Dražovice (so), Šaratice – Mikulov (so), Bučovice – Blatnice.

I. B třída: Líšeň C – Pačlavice-Dětkovice (so 10.30), Rousínov B – Černá Hora (10.15), Vyškov B – Slavkov.

Okresní přebor: FKD – Radslavice (so 13.00), Vážany nad Litavou – Vícemilice (so), Brankovice – Kobeřice (10.00), Dědice – Bohdalice, Letonice – Otnice, Křenovice – Křižanovice, Hodějice – Ivanovice na Hané.

III. třída – skupina A: Chvalkovice na Hané – Pačlavice-Dětkovice B (so), Lysovice – Moravské Málkovice (so), Pustiměř – Opatovice (so), Švábenice – Komořany (so), FKD B – Habrovany (10.30), Rychtářov – Bohdalice B, Hoštice – Kučerov.

III. třída – skupina B: Křenovice B – Bošovice (so), Letonice B – Nížkovice (10.15), Lovčičky – Milešovice, Němčany – Kroužek (14.30), Nesovice – Mouřínov, Velešovice – Slavíkovice, Zbýšov – Dražovice B.

IV. třída – skupina B: Hodějice B – Rašovice (12.30), Kobeřice B – Šaratice B.

Dorost - moravskoslezská liga U19: Vyškov – Sigma Olomouc (10.15).

Moravskoslezská liga U17, U16: Slovácko – Vyškov (10.00, 12.00).

I. třída – skupina A: Tišnov – Rousínov (so 13.00), Letonice – Šlapanice (so), Dědice – Ráječko (ne 12.15), Bučovice – Vev. Bítýška (ne 12.30), Brankovice – ČAFC (ne 12.30), FKD – Cetkovice/Vísky (ne 13.30).

Okresní přebor: Křenovice – Habrovany (so 12.15), Hoštice-Heroltice – Křižanovice (so 13.45). FUTSAL

II. liga: UTB Zlín – Amor Vyškov, neděle 18. 10. (19.45), SH Euronics.

Divize: Lazor-Domus Vyškov – Toka Brno, pátek 16. 10. (20.00), SH Vyškov-Purkyňova, Mitra Brno – FC Kloboučky, pátek 16. 10. (19.00), SH Rousínov, Tišnov – BPŠ Vyškov, sobota 17. 10. (20.00), SH Tišnov.

Krajský přebor: Orli Bučovice – TJ Studnice, sobota 17. 10. (18.00), SH Vyškov-Purkyňova.

Okresní přebor – sobota 17. října, začátky zápasů jsou v 9.00, 10.00, 11.00 a 12.00. Gymnázium Bučovice: Orli Bučovice B – Lazor-Domus B, Sokol Bučovice – Lazor-Domus B, Orli Bučovice B – United Vyškov, Sokol Bučovice – United Vyškov. SA Orel Vyškov: Inexis Bučovice B – Mouřínov B, Inexis Bučovice A – Mouřínov B, Inexis Bučovice B – Mouřínov A, Inexis Bučovice A – Mouřínov A. ZŠ Mor. Málkovice: Fifák Nouzka – Kloboučky B, Sapporo Manerov – Kloboučky B, Fifák Nouzka – JČ Marefy, Sapporo Manerov – JČ Marefy. SA Hvězdlice: Hvězdlice – Orli Vyškov, Krásensko – Orli Vyškov, Hvězdlice – Amor Vyškov B, Krásensko – Amor Vyškov B, Hvězdlice – Krásensko (13.00).

HOKEJ

Hobbyextraliga – neděle 18. 10.: HHK 2010 Uherský Ostroh – Sexy Bonbonky (13.00), Havrani 2015 – Kámen Plus (14.45), ESO TEAM Vyškov – JIMI Vyškov (16.30), Devils Prostějov – A.B.N. Design (18.15), HC Rousínov – Moravian Panthers (20.00). Pondělí 19. 10.: UDH Panthers Uhřičice – STAEG Vyškov (19.45). Úterý 20.10.: VH Vyškov – HC Wild Bruins Morkovice (21.00), vše ZS Vyškov.

KUŽELKY

Sobota 17. října: KK Vyškov – TJ Sokol Husovice, II. liga ženy (10.00), KK Vyškov – Moravská Slavia Brno B, II. liga muži (13.30), KK Vyškov D – TJ Jiskra Kyjov B, KP2 jih (16.45). Neděle 18. 10.: KK Vyškov – TJ Sokol Vracov B, dorost KP2 jih (10.00). Pondělí 19. 10.: TJ Slovan Ivanovice na Hané – Moravská Slavia Brno F, KP2 sever (18.00). Vše kuželna KK Vyškov, Brněnská ul.

RAGBY

Liga U16: JIMI Vyškov – RC Havířov, sobota 17. 10. (10.00).

Liga U18: JIMI Vyškov – RC Mariánské Hory, sobota 17. 10. (11.15).

Extraliga mužů: JIMI Vyškov – Mountfield Říčany, sobota 17. 10. (14.00).

Liga U14: RC JIMI Vyškov – Lokomotiva Olomouc, neděle 18. 10. (10.00).

VOLEJBAL

II. liga mužů: ŠSK Beskydy – TJ Holubice, sobota 17. 10. (10.00, 14.00), SH ve Frýdku-Místku.

Krajský přebor I. mužů: TJ Holubice B – Volejbal Vyškov, sobota 17. 10. (10.00, 13.00).

Krajský přebor I. žen: Junior Brno – VK Křenovice, sobota 17. 10. (10.00, 13.00), SH ZŠ Holzova.