FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v neděli 19. května v 17.00 hodin.

MSFL

Vyškov - Velké Meziříčí (so 17.30).

Krajský přebor

Rousínov - Boskovice (pá 17.30).

I. A třída - skupina B

Pačlavice-Dětkovice - FC Veselí n. Moravou (16.00), Bučovice - Kyjov, Vyškov B - Milotice.

I. B třída - skupina A

Kohoutovice - FKD (so 10.30), Černá Hora – Křenovice, Dražovice - Svratka Brno B.

I. B třída - skupina C

Kobeřice - Kněždub (so 16.30).

Okresní přebor

Slavkov u Brna - Letonice (so 16.30), Švábenice - Otnice (so 16.30), Bohdalice - Brankovice (so 16.30), Hodějice - Velešovice (14.15), Radslavice - Rousínov B (16.30), Křižanovice - Pustiměř (16.30), Vážany n. L. - Ivanovice na Hané.

III. třída - skupina A

Dědice - Hoštice (so), Račice - Chvalkovice n. H. (so), Pačlavice-Dětkovice B - Milonice (10.00), Vícemilice - Komořany (10.00), FKD B - Opatovice (10.30), Kučerov - Lysovice (16.30), Nesovice - M. Málkovice.

III. třída - skupina B

Kroužek - Nížkovice (14.30), Dražovice B - Heršpice (14.30), Slavíkovice - Zbýšov (15.00), Hodějice B - Křenovice B (16.30), Kobeřice B - Bošovice (16.30), Němčany - Letonice B, Habrovany - Lovčičky.

IV. třída - skupina A

Ježkovice - Vyškov C (10.00), Kučerov B - Pustiměř B (14.00), Rychtářov - Opatovice B (16.30), Bohdalice B - Brankovice B (16.30).

IV. třída - skupina B

Nesovice B - Šaratice (pá 17.30), Vážany n. L. B - Komořany B (pá 17.30), Nížkovice B - Vážany n. L. B (pá 18.00), Rašovice - Velešovice B, Kroužek B - Nížkovice B.

Moravskoslezská divize dorostu - sk. E

Starší a mladší:

Uničov - Vyškov (so 10.00 a 12.15).

FUTSAL

Okresní přebor – sobota 18. 5. (9.00 až 12.00).

Hřiště Orla Vyškov: Amor Vyškov – Galaxy Rousínov, Galaxy Rousínov – Sokol Bučovice, Amor Vyškov – Sokol Bučovice.

Hřiště Krásensko: FC Krásensko – Lazor Vyškov, Lazor Vyškov – Orli Vyškov, FC Krásensko – Orli Vyškov.

Hřiště Gymnázium Bučovice: Orli Bučovice A – JČ Marefy, JČ Marefy – FC Kloboučky, Orli Bučovice A – FC Kloboučky.

Hřiště Stadion Vyškov: Fifák Nouzka – Vyškov City, Vyškov City – Orli Bučovice B, Fifák Nouzka – Orli Bučovice B.