PÁTEK

FOTBAL

II. liga: 19.00 Zbrojovka Brno - Ústí nad Labem, II. liga, stadion v Srbské ul. V Králově Poli.

MSFL: 17.00 Viktoria Otrokovice – MFK Vyškov, MSFL.

LEDNÍ HOKEJ

15.30 Česko - USA, utkání o páté místo, 19.00 Kanada - Švédsko, semifinále, Hlinka Gretzky Cup, mezinárodní turnaj hráčů do 18 let v Břeclavi.

SOBOTA

FOTBAL

Krajský přebor: 17.00 Rousínov – Boskovice, Bosonohy - Bystrc, Svratka Brno – Ráječko.

I. B třída – skupina A: 16.30 Kobeřice – Veverská Bítýška, 17.00 Lipovec – Lelekovice, Rájec-Jestřebí – Čebín, Vilémovice – Bohdalice, Černá Hora – Babice nad Svitavou, Boskovice B – Vysočany/Šošůvka.

Okresní přebor: 14.30 Křenovice – Křižanovice. 17.00 FKD – Otnice, Slavkov u Brna – Rousínov B, Švábenice – Dražovice.

III. třída – skupina A: 15.30 Moravské Málkovice – Pačlavice-Dětkovice B. 17.00 Chvalkovice n. H. - FKD B, Lysovice – Radslavice.

III. třída – skupina B: 10.00 Křenovice B – Nesovice. 16.30 Vážany n. L. - Letonice B. 17.00 Kroužek – Habrovany.

CYKLISTIKA

9.30 Pohár Drahanské vrchoviny, závod horských kol, Buková. Hlavní závod dospělých startuje ve 13.30.

LEDNÍ HOKEJ

17.00 Hlinka Gretzky Cup, finále mezinárodního turnaje hráčů do 18 let v Břeclavi.

MOTORISMUS

10.15 Otevřené mistrovství republiky v Truck trialu, 5. závod, pískovna u Kunštátu.

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

9.00 Letní pohár, turnaj mužů v Brně, kurty v areálu Sokolského koupaliště na přehradě.

NEDĚLE

FOTBAL

MSFL: 10.15 Baník Ostrava B – FK Blansko, Markvartovice. 17.00 Rosice – Frýdek-Místek.

I. A třída – skupina A: 17.00 Kunštát – Tišnov.

I. A třída – skupina B: 10.30 Vyškov B – Milotice, 16.30 Dubňany – Pačlavice-Dětkovice, 17.00 Rohatec – Bučovice.

Okresní přebor: 17.00 Velešovice – Němčany, Komořany – Brankovice, Pustiměř – Letonice.

III. třída – skupina A: 16.30 Opatovice – Bohdalice B, Ivanovice na Hané – Hoštice-Heroltice, Dědice – Račice. 17.00 Vyškov C – Kučerov.

III. třída – skupina B: 10.30 Kobeřice B – Zbýšov. 15.00 Slavíkovice – Heršpice. 16.30 Hodějice – Lovčičky, Nížkovice – Bošovice.

MOTORISMUS

9.00 Otevřené mistrovství republiky v Truck trialu, 5. závod, pískovna u Kunštátu.

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

9.00 Letní pohár, turnaj mužů v Brně, kurty v areálu Sokolského koupaliště na přehradě.