FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v neděli 24. dubna v 16.00 hodin.

MSFL

Vyškov – Hlučín (so)

Krajský přebor

IE Znojmo – Rousínov (so)

I. A třída

Šaratice – Lednice (so), Bučovice – Kyjov, Dražovice – Mikulov

I. B třída

Slavkov u Brna – Pačlavice-Dětkovice (so), Vyškov B – Medlánky, Rousínov B – Lipovec

Okresní přebor

Dědice – Křižanovice (so), Brankovice – Bohdalice (10.00), Vícemilice – Kobeřice (10.00), FKD – Hodějice (10.30), Letonice – Křenovice, Vážany n. L. – Ivanovice na Hané, Radslavice – Otnice

III. třída – skupina A

Lysovice – Bohdalice B (so), Chvalkovice na Hané – Pustiměř (so), FKD B – Sokol Švábenice, Hoštice – Komořany, Rychtářov – Opatovice, Kučerov – Moravské Málkovice, Habrovany – Pačlavice-Dětkovice B

III. třída – skupina B

Letonice B – Křenovice B (10.00), Dražovice B – Nížkovice (10.00), Slavíkovice – Kroužek (14.00), Němčany – Mouřínov, Zbýšov – Lovčičky, Velešovice – Milešovice, Nesovice – Bošovice

IV. třída – skupina A

Nesovice B – Vícemilice B (so), Hoštice B – Dědice B (so), Račice – Brankovice B (so), Ježkovice – Opatovice B (10.00), Milonice – Pustiměř B

IV. třída – skupina B

Velešovice B – Hodějice B (so), Vážany nad Litavou B – Šaratice B (so), Kroužek B – Rašovice (so), Nížkovice B – Heršpice, Kobeřice B – Křižanovice B

Dorost

Moravskoslezská liga U17, U16

Vyškov – Třinec (10.15, 12.15)

I. třída – skupina A

FKD – Tišnov (so 12.45), Letonice – Letovice (so), Brankovice – Ráječko (13.15), Bučovice – Rousínov (13.30), Dědice – Lipovec (13.30)

Okresní přebor

Křenovice – Křižanovice (so 14.00), Hoštice – Habrovany (13.45)

FUTSAL

Okresní přebor

Není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v sobotu 16. dubna v 9.00, 10.00, 11.00 a 12.00 hodin.

SA Gymnázium Bučovice: Kloboučky B – Orli Bučovice B, JČ Marefy – Orli Bučovice B, Kloboučky B – Sokol Bučovice, JČ Marefy – Sokol Bučovice

SA TJ Mouřínov: Mouřínov A – Amor Vyškov B, Mouřínov B – Amor Vyškov B, Mouřínov A – Orli Vyškov, Mouřínov B – Orli Vyškov

SA Stadion Vyškov: Lazor-Domus Vyškov B – Fifák Nouzka, United Vyškov – Fifák Nouzka, United Vyškov – Lazor-Domus B

SA Hvězdlice: Hvězdlice – Inexis Bučovice B, Krásensko – Inexis Bučovice B, Hvězdlice – Inexis Bučovice A, Krásensko – Inexis Bučovice A

NOHEJBAL

II. liga

R.U.M. Holubice – Drak Dalečín, neděle 24. 4 (14.00)

Okresní přebor

1. kolo: Holubice C – Opatovice, pátek 22. 4. (17.30). Rybníček – Slavkov u Brna, neděle 24. 4. (10.00). Ponětovice – Moravské Prusy B, neděle 24. 4. (10.00)

RAGBY

Extraliga

Jimi Vyškov – Sparta Praha, sobota 23. 4. (15.00)

I. liga U16: Jimi Vyškov – Sparta Praha, sobota 23. 4. (11.45)

II. liga U18: Jimi Vyškov – Sparta Praha, sobota 23. 4. (13.00). Vše areál Jana Navrátila, Purkyňova ulice