FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v neděli 2. října v 15.30 hodin.

II. liga – F:NL

Slavia Praha B – MFK Vyškov (10.15), areál SC Xaverov, Horní Počernice.

Krajský přebor

Bosonohy - Rousínov (so).

I. A třída - skupina B

MFK Vyškov B - Vnorovy (10.30).

I. B třída - skupina A

Babice n. S. - Slavkov u Brna (so), Bohdalice - Rudice (so), FKD - Lokomotiva Brno (10.30).

Okresní přebor

Švábenice - Otnice (so), Bučovice - Brankovice (10.00), Pačlavice-Dětkovice – Kobeřice, Rousínov B – Hoštice-Heroltice, Křižanovice – Komořany, Křenovice – Pustiměř, Letonice - Vícemilice.

III. třída - skupina A

Dědice - FKD B (so), Kučerov – Velešovice, Ivanovice na Hané - Moravské Málkovice, Habrovany – Kroužek, Račice - Hoštice-Heroltice B, Radslavice - Lysovice.

III. třída - skupina B

Křenovice B - Bošovice (pá 16.30), Lovčičky - Kobeřice B (so 14.00), Němčany – Slavíkovice, Dražovice – Nesovice, Vážany nad Litavou – Hodějice, Nížkovice – Heršpice.

IV. třída - skupina A

Dědice B - Račice B (pá 16.00), Moravské Málkovice B - Rychtářov (10.00), Račice B - Opatovice (10.00), Kučerov B - Pustiměř B (12.30), Bohdalice B - Brankovice B, Chvalkovice na Hané - Chvalkovice u Bučovic.

IV. třída - skupina B

Šaratice - Hodějice B (so), Letonice B - Slavíkovice B (10.00), Slavkov u Brna B - Nesovice B (10.00), Křižanovice B - Komořany B (13.00), Milešovice - Bučovice B (15.00), Zbýšov - Velešovice B.

JEŽKOVICE: Tradiční vzpomínkový zápas na Pavla Juru „kužel“ se bude hrát v sobotu 1. 10. (13.30). Zúčastní Pavlovi spoluhráči, bývalí hráči a kamarádi. Občerstvení zajištěno, vstupné dobrovolné.

FUTSAL

Mezistátní utkání žen: ČR – Slovinsko, pátek 30. září (17.30) a sobota 1. října (10.30), sportovní hala ZŠ Vyškov-Purkyňova.

Okresní přebor

Sobota 1. října - SA Orel Vyškov (začátky 9.00, 10.00, 11.00): Amor Vyškov C - Lazor Vyškov, Lazor Vyškov - Orli Vyškov, Amor Vyškov C - Orli Vyškov.

Gymnázium Bučovice: Orli Bučovice - Sokol Bučovice, Sokol Bučovice - FK Mouřínov, Orli Bučovice - FK Mouřínov.

Hřiště Bohdalice v parku: Kozlany-Bohdalice B - FC Krásensko, FC Krásensko - JČ Marefy, Kozlany-Bohdalice B - JČ Marefy.

HOKEJ

II. liga: Žďár n. S. - Hokej Vyškov, středa 5. 10. (18.00).

KUŽELKY

Program na kuželně KK Vyškov - sobota 1. října: 9.00 Vyškov C – Ratíškovice B (divize), 12.30 Vyškov B – Valtice (3. liga muži), 16.00 Vyškov D – Prušánky C (KP 1 jih).

Neděle 2. října: 9.00 Vážany – T Mistřín C (KP 1 jih), 12.00 Vyškov F – Ratíškovice D (KP 2 jih).

RAGBY

Pohár ČSRU – čtvrtfinále: JIMI Vyškov – Tatra Smíchov, sobota 1. 10. (14.00), Areál J. Návratila, Purkyňova ul.

VOLEJBAL

I. liga mužů: Sokol Bučovice – Dukla Liberec, pátek 39. 9. (19.00). Sokol Bučovice – ČZU Praha, sobota 1. 10. (11.00), SH Školní ul.