FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v neděli 21. května v 17.30 hodin.

II. liga – F:NL

MFK Vyškov – Sigma Olomouc B (so 10.15), stadion v Drnovicích.

Krajský přebor

Moravská Slavia Brno – Rousínov (so).

I. A třída - sk. B

Vyškov B - Pohořelice (so 15.00).

I. B třída - sk. A

Bohdalice – Slavkov u Brna (so), FKD - Kunštát B (10.30).

Okresní přebor

Bučovice – Vícemilice (so 16.30), Rousínov B – Kobeřice (so), Komořany – Otnice (14.45), Pačlavice-Dětkovice – Brankovice (15.00), Křižanovice – Hoštice-Heroltice (16.30), Křenovice – Švábenice (16.30), Letonice – Pustiměř.

III. třída - sk. A

Lysovice – FKD B (so), Račice – Kroužek (so), Habrovany – Moravské Málkovice (15.30), Ivanovice na Hané – Velešovice (16.30), Kučerov – Dědice (16.30), Radslavice – Hoštice-Heroltice B.

III. třída - sk. B

Křenovice B – Lovčičky (so), Dražovice – Slavíkovice (16.30), Němčany – Bošovice (16.30), Nížkovice – Hodějice (16.30), Vážany nad Litavou – Nesovice (16.30), Heršpice – Kobeřice B.

IV. třída - sk. A

Dědice B – Chvalkovice u B. (so 17.00), Kučerov B – Chvalkovice na Hané (13.30), Rychtářov – Pustiměř B (15.30), Bohdalice B – Moravské Málkovice B.

IV. třída - sk. B

Šaratice – Nesovice B (so), Slavkov u Brna B – Slavíkovice B (10.00), Letonice B – Velešovice B (10.00), Křižanovice B – Hodějice B (14.00), Komořany B – Bučovice B (17.00), Zbýšov – Milešovice.

FUTSAL

Amor Kloboučky Vyškov vs. Česká reprezentace neslyšících, přátelský zápas, sobota 20. 5. (14.00), sportovní hala ZŠ Vyškov-Purkyňova.

Okresní přebor

Hřiště Bohdalice v parku, pátek 19. května: Kozlany-Bohdalice B – Orli Vyškov (18.00), Orli Vyškov – Sokol Bučovice (19.00), Kozlany-Bohdalice B – Sokol Bučovice (20.00).

Sportovní areál Orel Vyškov, pátek 19. května: Amor Vyškov C – Orli Bučovice (17.00), Orli Bučovice – JČ Marefy (18.00), Amor Vyškov C – JČ Marefy (19.00).

Sportovní areál Krásensko, sobota 20. května: FC Krásensko – Lazor Vyškov (09.00), Lazor Vyškov – FK Mouřínov (10.00), FC Krásensko – FK Mouřínov (11.00).

NOHEJBAL

II. liga: Sokol Zbečník – Holubice, sobota 20. 5. (13.30).

RAGBY

Extraliga XV - zápas o konečné 3. místo: JIMI Vyškov – Tatra Smíchov, sobota 20. 5. (14.00), Areál J. Navrátila, Purkyňova ul.