FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v neděli 29. srpna v 17.00 hodin.

II. LIGA – F:NL

Vyškov – Prostějov (so 10.15), stadion v Drnovicích.

KRAJSKÝ PŘEBOR

Rousínov – Boskovice (so).

I. A TŘÍDA – skupina B

Vyškov B - Dubňany (10.30).

I. B TŘÍDA - skupina A

Kobeřice - Vysočany/Šošůvka (so 10.30). Bohdalice - Podolí u Brna (so).

OKRESNÍ PŘEBOR

Komořany - Švábenice (14.45), Němčany - Slavkov u Brna (16.30), Křižanovice - Bučovice (16.30), Pustiměř – Brankovice, Letonice – Pačlavice-Dětkovice, Otnice – FKD, Velešovice - Rousínov B.

III. TŘÍDA – skupina A

Moravské Málkovice - Chvalkovice na Hané (so 15.30), Dědice - Hoštice-Heroltice (so), FKD B - Ivanovice na Hané (10.30), Kroužek - Račice (16.30), Lysovice - Kučerov (16.30), Habrovany - Bohdalice B.

III. TŘÍDA - skupina B

Kobeřice B - Nesovice (so 13.30), Hodějice - Slavíkovice (so 16.00), Vícemilice - Dražovice (10.00), Lovčičky - Rašovice (16.00), Nížkovice - Vážany nad Litavou (16.30), Heršpice - Křenovice B.

IV. TŘÍDA – skupina A

Pustiměř B - Hoštice-Heroltice B (14.30), Rychtářov - Račice B (15.30), Opatovice - Chvalkovice (16.30), Komořany B - Kučerov B.

IV. TŘÍDA - skupina B

Slavkov u Brna B - Bučovice B (so 16.30), Křižanovice B - Šaratice (14.00), Němčany B - Zbýšov (14.15).

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Otnice - Vyškov/Dědice B (14.30), Švábenice - Bučovice (14.45).

Ježkovice: Vzpomínkový zápas na Pavla Jury – „Kužel“, sobota 28. 8. (14.00), týmy utvoří Pavlovi spoluhráči, bývalí hráči a kamarádi.

RAGBY

Extraliga mužů: Jimi Vyškov – Praga Praha, sobota 28. 8. (13.00), areál J. Navrátila, Purkyňova ul.

VOLEJBAL

Holubice: Letní antukový turnaj, sobota 28. 8. (9.00), v hlavní skupině startují ligová mužstva, ve slabší týmy z krajských soutěží.

NÁBOR

Oddíl juda TJ Sokol Dědice pořádá v měsíci září nábor nových členů. Děvčata a chlapci od šesti let a starší se mohou přihlásit každé pondělí a čtvrtek v 16.00 hodin v sokolovně v Dědicích. Podrobné informace jsou na webových stránkách oddílu nebo na tel. čísle 724 845 092. Za oddíl judo Petr Hübner.