FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v neděli 10. října v 15.30 hodin.

Krajský přebor

Rousínov - Ivančice (so).

I. B třída - skupina A

Kobeřice - Čebín (so), Rájec-Jestřebí - Bohdalice.

Okresní přebor

Švábenice - Brankovice (so), Pačlavice-Dětkovice - Křenovice (so), FKD - Bučovice (10.30), Komořany - Velešovice (13.15), Otnice - Slavkov u Brna, Pustiměř - Rousínov B, Letonice - Němčany.

III. třída - skupina A

Lysovice - FKD B (so 15.00), Hoštice-Heroltice - Chvalkovice na Hané (so), Dědice - Habrovany (so), Račice - Radslavice (15.00), Kroužek - Moravské Málkovice (15.00), Kučerov - Bohdalice B.

III. třída - skupina B

Nesovice - Bošovice (so 15.00), Vícemilice - Hodějice (10.00), Dražovice - Vážany nad Litavou (10.30), Kobeřice B - Nížkovice (10.30), Heršpice – Slavíkovice, Rašovice - Křenovice B.

IV. třída – skupina A

Račice B - Chvalkovice (10.00), Pustiměř B - Brankovice B (13.00), Kučerov B - Opatovice (13.00), Komořany B - Rychtářov.

IV. třída - skupina B

Bučovice B - Křižanovice B (so 15.00), Slavkov u Brna B - Hodějice B (so), Šaratice - Němčany B, Zbýšov - Velešovice B.

FUTSAL

Okresní přebor

Šesté podzimní turnaje, 9. 10. (od 9.00):

Hřiště 1 Stadion Vyškov: Orli Vyškov – Orli Bučovice, Orli Bučovice – Mouřínov, Orli Vyškov – Lazor Vyškov.

Hřiště 2 Stadion Vyškov: Lazor Vyškov – Sokol Bučovice, Sokol Bučovice – Marefy, Mouřínov – Marefy.

KUŽELKY

Program na kuželně KK Vyškov:

Sobota 9. 10.: Vyškov C – Mistřín B, divize (9.00), Vyškov E - Vyškov F, KP 2 jih (14.45).

Neděle 10. 10.: Vážany – Valtice B, KP 1 jih (9.00), Vyškov – Valtice, KP dorost (12.00).

RAGBY

Extraliga: Jimi Vyškov - Slavia Praha, sobota 9. 10. (14.00), stadion Purkyňova ul.

VOLEJBAL

II. liga mužů: Holubice – Šlapanice, sobota 9. 10. (10.00 a 14.00).

KP I mužů: Vyškov A – Vyškov B, sobota 9. 10. (10.00 a 13.00), SH Mlýnská ul.

KP I žen: Bučovice - Křenovice, sobota 9. 10. (10.00 a 13.00), SH Školní ul. Vyškov - Sokol Šlapanice B, sobota 9.10. (10.00 a 13.00), SH Nádražní ul.

Český pohár mužů: Sokol Bučovice - Fatra Zlín, středa 13. 10. (19.00), SH Školní ul.