ATLETIKA

Pístovice: Běh Pístovickou riviérou, 60. ročník, sobota 2. 10., startují všechny věkové kategorie (celkem 25) Starty: od 9.00 benjamínci , školky a přípravky, od 10.00 žákovské, dorostenecké a juniorské kategorie, v 11.30 hlavní závody mužů (8,2 km) a žen (5,4 km). Více informací na: www.behpistovickourivierou.cz.

FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v neděli 3. října v 15.30 hodin.

II. liga – F:NL

Vyškov – Ústí n. L. (so 10.15), stadion v Drnovicích.

Krajský přebor

Moravská Slavia Brno – Rousínov (so).

I. A třída - skupina B

Nikolčice - Vyškov B.

I. B třída - skupina A

Bohdalice - Kobeřice (so).

Okresní přebor

Brankovice - FKD (10.00), Bučovice - Otnice (10.00), Slavkov u Brna - Komořany (14.00), Velešovice - Letonice, Křižanovice - Pustiměř, Rousínov B - Pačlavice-Dětkovice, Křenovice - Švábenice.

III. třída - skupina A

Ivanovice na Hané - Račice (so 15.00), Chvalkovice na Hané - Kučerov (so 15.00), FKD B - Dědice (10.30), Bohdalice B - Lysovice (15.00), Radslavice - Hoštice-Heroltice (15.00), Habrovany - Kroužek.

III. třída - skupina B

Křenovice B - Nesovice (so), Hodějice - Kobeřice B (13.15), Slavíkovice - Rašovice (15.00), Nížkovice - Lovčičky, Bošovice - Dražovice, Vážany nad Litavou - Vícemilice.

IV. třída - skupina A

Brankovice B - Račice B (13.30), Chvalkovice - Hoštice-Heroltice B, Opatovice - Komořany B, Rychtářov - Pustiměř B.

IV. třída - skupina B

Velešovice B - Šaratice (so), Křižanovice B - Slavkov u Brna B (13.00), Němčany B - Bučovice B, Hodějice B - Zbýšov.

FUTSAL

Sobota 2. 10. (od 9.00) - hřiště Stadion Vyškov: Fifák Nouzka – Lazor Vyškov, Lazor Vyškov – Marefy, Nouzka – Marefy.

Hřiště Orel Vyškov: Amor Vyškov – Vyškov City, Vyškov City – Kozlany B, Amor Vyškov – Kozlany B.

Hřiště TJ Mouřínov: Mouřínov – Krásensko, Krásensko – Orli Vyškov, Mouřínov – Orli Vyškov.

KUŽELKY

Program na kuželně KK Vyškov - sobota 2. října: Vyškov C – Blansko B, divize (9.00), Vyškov F - Šanov C, KP 2 jih (12.15), Vyškov E – Mistřín D, KP 2 jih (14.45), Vyškov D – Vážany, KP 1 jih (17.15).

Neděle 3. října: Vyškov G - Prušánky C, KP 2 jih (12.00).

VOLEJBAL

Přípravné utkání mužů: Sokol Bučovice - UK Slavia OU Ostrava, pátek 1. 10. (18.30), SH Školní ulice.

II. liga mužů: Blue Volley Ostrava - Holubice, sobota 2. 10. (10.00 a 14.00), Ostrava-Nová Bělá.

KP I žen: Vyškov - Bučovice, Jehnice - Křenovice, sobota 2. 10. (10.00 a 13.00).