FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v neděli 9. října v 15.30 hodin.

II. liga – F:NL

Vyškov - Varnsdorf, (so 10.15), stadion v Drnovicích.

Krajský přebor

Rousínov - Moravská Slavia Brno (so).

I. A třída - skupina B

Pohořelice - Vyškov B (so 10. 30).

I. B třída – skupina A

Slavkov u Brna - Bohdalice (so), Kunštát B - FKD (so).

MOL CUP

FK Jablonec - MFK Vyškov, 3. kolo, úterý 11. 10 (17.00).

Okresní přebor

Švábenice - Křenovice (so), Brankovice - Pačlavice-Dětkovice (10.00), Vícemilice - Bučovice (10.00), Kobeřice - Rousínov B (12.00), Hoštice-Heroltice - Křižanovice (13.00), Otnice – Komořany, Pustiměř - Letonice.

III. třída - skupina A

Dědice - Kučerov (so), FKD B - Lysovice (10.30), Hoštice-Heroltice B - Radslavice, Kroužek - Račice, Moravské Málkovice - Habrovany, Velešovice - Ivanovice na Hané.

III. třída – skupina B

Bošovice - Němčany (so), Slavíkovice - Dražovice (12.30), Nesovice - Vážany nad Litavou (15.00), Kobeřice B – Heršpice, Hodějice - Nížkovice, Lovčičky - Křenovice B.

IV. třída - skupina A

Chvalkovice na Hané - Kučerov B (so), Moravské Málkovice B - Bohdalice B (10.00), Brankovice B - Račice B (13.00), Chvalkovice u Bučovic - Dědice B.

IV. třída - skupina B

Velešovice B - Letonice B (so), Nesovice B - Šaratice (10.00), Hodějice B - Křižanovice B (13.00), Slavíkovice B - Slavkov u Brna B (15.00), Milešovice - Zbýšov (15.00), Bučovice B - Komořany B.

FUTSAL

II. liga: Amor Kloboučky Vyškov – Helas Brno B, sobota 8. 10. (20.00), SH ZŠ Vyškov, Purkyňova.

Okresní přebor

Pátek 7. 10. (18.00) - SA Hliník Marefy: JČ Marefy - Lazor Vyškov.

Sobota 8. 10. (9.00, 10.00, 11.00) - SA Krásensko: FC Krásensko – Orli Bučovice, Orli Bučovice – Orli Vyškov, FC Krásensko – Orli Vyškov.

HOKEJ

II. liga

Bobři Valašské Meziříčí – Hokej Vyškov, sobota 8. 10. (17.00), Orli Znojmo – Hokej Vyškov, středa 12. 10. (18.00).

Hobbyextraliga

1. kolo, neděle 9. října: 12.15 Moravian – ESO, 13.45 MBK – ABND, 17.15 Devils – Maxitrans, 18.45 JIMI-VHV – Havrani. Vše ZS Vyškov.

KUŽELKY

Program na kuželně KK Vyškov - sobota 10. října: 16.00 KK Vyškov D – Sokol Vážany (KP 1 jih). Neděle 9. října: 10.00 KK Vyškov – Husovice (KP dorost)

VOLEJBAL

I. liga mužů: Sokol Bučovice – VK Brno, pátek 7. 10. (19.00), Bučovice – VK Velké Meziříčí, sobota 8. 10. (13.00). SH Školní ul.

II. liga mužů: VK Staré Město – TJ Holubice, sobota 8. 10. (10.00 a 13.00).

KP I mužů: Vyškov A – Vyškov B, sobota 8. 10. (10.00 a 13.00), SH Mlýnská ul.

KP I žen: VK Křenovice – Sokol Šlapanice, sobota 8. 10. (10.00 a 13.00).

Český pohár mužů

Sokol Bučovice – Lvi Praha, středa 12. 10. (19.00), SH Školní ul. TJ Holubice – Fatra Zlín, čtvrtek 13. 10. (18.00).