Ano, opět po půl roce je tu nabídka stráveného víkendu v příjemné společnosti výplodů souznění mezi nejoblíbenějšími dopravními prostředky a jejich pány. Tuning motor party opět provětrá a zároveň potěší všechny příchozí.

Všechno to začalo před pěti lety. Jako nesmírně zajímavá pozvánka na jednorázovou akci se tehdy zdála být informace o prvním srazu v dobrém slova smyslu tuningem posedlých jedinců ve Vyškově. „Dělalo se v té době dost srazů po celé republice, tak jsme to zkusili tady a čekali, jak se to chytne,“ zavzpomínal hlavní organizátor Libor Houšť. A na zájem si hned od začátku opravdu nestěžoval, vždyť party, která dnes vypukne, je v pořadí již jubilejní desátá. „Prostě se to podařilo, máme hodně stálých hostů a také zájem mladých je obrovský. Je to možnost, jak se pobavit a odreagovat, hodláme v tom pokračovat, jak to jen půjde,“ slíbil.

Letošní jarní ročník přinese hned několik novinek. „Chtěli jsme přinést zase něco nového, hlavně v soutěžení přijde na řadu mnoho nových prvků a bude více vítězů. Pro diváky pak máme připraveno ještě další zpestření, každý dostane dárek už při vstupu na letiště,“ lákal Houšť.

Ale nemusíte se bát, nejde o obměnu, jen o doplnění. O tradiční příděl populárních bodů programu nepřijdete. Oba dva dny volné sprinty či soutěž v gumování, v sobotu i ostré duely na dvousetmetrové trati či vystoupení kaskadérů. A nemůže chybět ani další doprovodný program, ohňostroj, večerní diskotéka a další.

Je tedy jasné, že nuda se v příštích hodinách Vyškovu vyhne velkým obloukem. Show začíná už dnes v sedmnáct hodin, celý průběh zakončí vyhlášení výsledků a předání pohárů, které můžete sledovat zítra večer.

TUNING MOTOR PARTY

Pátek

17.00 zahájení, gumování – soutěž, volné sprinty, večerní program, strip a lesbi show, diskotéka


Sobota

9.00 zahájení

10.00 volné sprinty

12.30 vystoupení kaskadérů

13.00 sprinty 200 m

15.00 volné sprinty

16.00 erotická myčka

16.30 vystoupení kaskadérů

17.00 vyhlášení výsledků,

předání pohárů