V sobotu zavítají na jednu stěnu, aby se na Příborském pavouku pokusili ještě vylepšit svoji letošní už tak výbornou bilanci. „Takové akce jsou vítané, a to proto, že se spojí příjemná atmosféra s ostrým závoděním,“ stručně podotkl předseda oddílu a trenér v jedné osobě Jiří Sedláček.

Jmenované sdružení bude na severu Moravy reprezentovat hned šestice mladých talentů. O vítězství se ve čtyřech kategoriích, tedy dohromady ročníků 1998 až 1991, poperou Romana Vlašínová, Kateřina Švecová, Lucie Kupčíková, David Musil, Jaroslav Vystavěl a Markéta Novotná.

„Tato akce je stejně jako celoroční Tendon Cup z hlediska obsazení limitován. Přesto jsme chtěli, aby jelo co nejvíce zájemců, protože je to pro ně i pro nás funkcionáře příjemný zážitek v období mezi svátky,“ vysvětlil kouč.

Očekává se, že se v Příboru sejde kvalitní skupina sportovců, asi taková, jako tomu bylo na nedávném pustiměřském Vánočním poháru či na již zmiňovaném Tendon Cupu. Přesto si SPL nepojede závod jen užít, ale chce vybojovat i další skvělé výsledky.

„Kluci a holky určitě nemyslí jen na takové uvolnění, které pavouk přináší. Jedou uspět a my v to samozřejmě doufáme a věříme,“ uzavřel Sedláček.