Na nejkratších překážkách Petr Svoboda, v oštěpařském sektoru Barbora Špotáková, v dálce Roman Novotný, s tyčkou v ruce Jiřina Ptáčníková. Samozřejmě Roman Šebrle a tak dále. Jmen hvězdných osobností, které už za sedm dnů poctí svými výkony stadion Za Parkem, jsou desítky. Mistrovství České republiky družstev už klepe na dveře.

Týden před týmy se o české tituly perou atleti do dvaadvaceti let v Břeclavi. Tam ovšem klub AHA na rozdíl od posledních let zástupce nemá. „Mívali jsme tam někoho v našich barvách, ale letos bohužel ne. Je to samozřejmě tím, že naši mladí nemají dostatečnou výkonnost na toto mistrovství a taky my myslíme už hlavně na něco jiného jako pořadatelé,“ řekl klubový vedoucí Jiří Hajzler.

S doladěním organizace celého mistrovství má oddílový šéf se svým organizačním týmem plno práce, a navíc pomáhají se zajištěním hladkého průběhu mistrovství Evropy mažoretek, které ovládlo stadion Za Parkem v těchto dnech. „I to je velká událost. V hlavách samozřejmě ale už máme příští týden,“ dodal Hajzler.