Družstvo starších žákyň obsadilo čtvrté místo v konkurenci dalších čtyř týmů. Oporou dívek byla především Radka Kalová. „Radka se představila opravdu jako všestranná závodnice. Dařilo se jí ale především ve výšce, hodu oštěpem a bězích,“ chválil vedoucí klubu AHA Jiří Hajzler. Ten zároveň ocenil také dobré výkony překážkářek Terezy Duškové a Jany Baštové či Krystýny Havlátové.

Čtvrté skončilo i družstvo vyškovských starších žáků. K umístění ve středu sedmičlenné tabulky mu pomohly především výkony Michala Zezuly, který vynikal v technických disciplínách. Dobře jej doplňovali také Jan Muller, Milan Adamec mladší, Martin Sekerák či sprinterský objev Pavel Sekerka.

Daří se také družstvu mladších žákyň, jež zatím zaostává za vedoucí Moravskou Slávií Brno pouze o vedlejší body. Tahounky žákyň nesou jména Lucie Galatíková, Pavlína Zahradníčková, Barbora Procházková a Patricie Králíčková.

Svým klubovým kolegyním nezůstávají nic dlužní ani mladší žáci. „Jejich druhé místo je také obrovským překvapením, které nás moc těší,“ netají se Jiří Hajzler. V přeboru zbývá už jen jeden závod a vše tak napovídá tomu, že se žáci v čele s Janem Burianem a Janem Haumerem probojují na zářijové Mistrovství Jihomoravského kraje družstev mladšího žactva, které se uskuteční 23. září ve Vyškově.