Za vývoj hráčů střediska i klubu odpovídá trenér Antonín Srna, a má k ruce opravdové české stolně-tenisové veličiny. Z Ostravy dojíždějícího trenéra rakouské bundesligy Miroslava Sklenského, přerovského ligového hráče Martina Vlacha a jiné. Na speciální tréninky se do Vyškova podařilo získat také české reprezentační hráče, jako například Marka Kláska, Josefa Brauna, Jiřího Řežaba aj.

V letošním roce byl v tomto směru hlavní třešničkou na dortu nejlepší hráč české republiky posledních deset let, trojnásobný mistr ČR Dima Prokopcov. Jeho vizitka je opravdu parádní. Hned ve svém prvním startu na mistrovství republiky v roce 2009 se hned dostal do finále. V letech 2010, 2011 a 2013 celý šampionát dospělých vyhrál. Jako člen týmu El Niňo vyhrál čtyřikrát českou ligu, a také pomohl České republice získat bronzovou medaili na mistrovství Evropy v Ostravě roku 2010.

Z Vyškova odjížděl velmi spokojený. „Trénovali zde velmi šikovní hráči. Líbí se mi aktivita směrem k mládeži, a myšlenka společného vedení vybraných hráčů krajské úrovně na jednom místě. Z domácích hráčů mě zaujali velmi šikovní Krejsa s Libánkem ve starších a Drápal s Luskou v mladších. S organizátory jsme se rovnou domluvili také na spolupráci na duben, květen, a prázdninové soustředění, které pořádají, a kde budu trénovat," chválil Prokopcov.

Za kvalitu tréninků mluví také výsledky mládeže. Například mládež Dragonu je šampionem soutěže celé žákovské ligy, vozíčkář Boris Trávníček je druhý vícemistr světa stolního tenisu vozíčkářů, odchovanec Beránek se prosadil v ligové KST Ostrava mužů, Ondřej Libánek skončil bronzový v žebříčkovém turnaji nejlepších dorostenců jihomoravského kraje, Drápal s Krejsou se stali regionálními přeborníky atd.

„Za týden v pátek k nám přijedou trénovat čeští reprezentanti Radek Skála a Linda Záděrová, kteří tak doplní naši tréninkovou skupinu domácích hráčů a odchovanců Pavel Beránek, Ondřej Libánek, Vojtěch Olejníček, Petr Luska, Jakub Krejsa či Metoděj Drápal, kteří budou ve dvoudenním maratonu přes Velký pátek pilně trénovat v rámci začínající přípravy na mistrovství Evropy juniorů,“ upozornil Srna.

Ten zve všechny mladé hráče do Vyškova, kde 27. dubna Dragon pořádá velký Velikonoční turnaj pro mládež ve věku 7-17 let. Zájemci se mohou do 24. dubna přihlásit či získat informace na www.stolnitenisvyskov.cz či emailu trenéra Srny: trener@stolnitenisvyskov.cz.