Znojmo: Pět medailí vybojovali žáci AHA Vyškov na mistrovství Moravy a Slezska. Stříbrné Jindřich Osolsobě (1500 m př.), Jan Jakub Čáp (koule) a Mario Hajzler (skok o tyči). Třetí skončili Natálie Nováková (kladivo) a Jan Jakub Čáp (disk).

Olomouc: Na mistrovství Moravy a Slezska družstev dorostu a juniorů hostovali závodníci AHA Vyškov v týmech Sokola Opava a AK Hodonín. Za první místa bodovali Marek Kalous (800) a Sebastian Hajzler (skok o tyči). Druhé místo obsadila Kateřina Čamlíkova (skok o tyči).

Hodonín: Krajský přebor družstev mladšího žactva – 1. kolo.

Pořadí mladších žákyň: 1. Lokomotiva Břeclav 156 bodů, 2. AHA Vyškov 132, 3. AK Hodonín 100, 4. Atletika Slavkov u Brna 61, 5. AC Čejkovice 47. Za AHA tři první místa obsadila běžkyně Anna Balúchová, druhá skončila Michalea Zdražilová (výška) a třetí Lucie Křetínská (oštěp).

Kam za sportem nejen na Vyškovsku

Pořadí mladších žáků: 1. Lokomotiva Břeclav 159,5 bodu, 2. AHA Vyškov 121,5, 3. Atletika Slavkov u Brna 115, 4. AK Hodonín 65, 5. Orel Vyškov 38, 6. AC Čejkovice 4. Běh na 60 m př. zcela ovládl AHA Vyškov v pořadí: 1. Michal Derka, 2. Filip Jašíček, 3. Štěpán Provazník. Dále: 1. místo - Vojtěch Pechmann (výška) a štafeta na 60 m př. (Vojtěch Pechmann, Filip Jašíček, Sebastian Drlík, Vojtěch Ambros). 2. místo - Michal Derka (800 m). 3. místo - Pavel Babyrád (oštěp), Michal Derka (60 m).

Javorník: Běh Filipovským údolím, který je součástí Moravsko-Slovenského běžeckého poháru, vyhrála v kategorii žen Irena Pospíšilová z AK Drnovice.

Zábřeh na Moravě: Půlmaratón údolím Moravské Sázavy se započítává do Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje. Alena Hénková skončila druhá v kategorii a třetí celkově. Nina Bartoňková (obě Drnovice) doběhla třetí v kategorii a čtvrtá celkově.

Ostrov u Macochy: Na Šamalíkově míli doběhl Lukáš Koudelka (Drnovice) celkově čtvrtý a v kategorii bral třetí místo.

Čehovice: Závod žákyň (1 km) v rámci Čehovské desetitisícovky vyhrála Monika Trojancová. V závodě žen na 4 km doběhla Denisa Machalová (obě Drnovice) druhá.