Svoje první vítězství v letošní sezoně vybojovali Filip Prchal, Robert Rajci, Iva Lepší, Ondřejové Strašák a Viktorin, Dominik Gregor a Adriana Latochová. Cenná jsou i druhá místa Daniely Vémolové, Adama Žemličky, Staňky Žemličkové a Lukáše Viktorina. Jediné třetí místo vybojovala Julie Vémolová. „Pochvalu zaslouží i Petr Snášel. Jeho váhová kategorie byla obsazena více než kvalitně. Petr bojoval velmi statečně. Páté místo je vynikající a také pro něj je odměnou za pečlivou přípravu,“ řekla trenérka Ivana Králíková.

Ta může být spokojená i se svým výkonem. Na otevřeném mistrovství republiky veteránů ve sportovní hale v Praze – Vršovicích získala bronzovou medaili.

Do Prahy se vydali čtyři dědičtí členové a čekala je tam konkurence téměř 160 závodníků ze dvanácti zemí. Nejlépe si vedl Pavel Znojil, který s dědickými judisty vyrazil poprvé a hned vybojoval titul mistra ČR. Zbyněk Dvořák se při prvním zápase zranil, ale i přes tento handicap dokázal vybojovat druhé místo. Letošní veteránské boje bohužel nepřály stálici mezi dědickými judisty Pavlu Šabackému. Ten se při zápase s Knazkem ze Slovenska zranil natolik vážně, že musel z turnaje odstoupit.