Tomáš Cigánek s Martinem Hořavou reprezentovali okres v plavání, Pavlína Poláčková v triatlonu, Eliška Trněná v moderní gymnastice a Michaela Chmelová v rychlostní kanoistice. Hořava jako mladší žák obsadil několik pátých míst, stříbrnou medaili si vysloužil na motýlkářské stovce a bronz vybojoval na dvě stě metrů znak. Cigánek se výsledkově vtěsnal do první dvacítky, nejlepšího umístění dosáhl na dvě stě metrech v polohovém závodě, kde skončil dvanáctý.

Na pěkné umístění dosáhla rostěnická Pavlína Poláčková, která se předvedla v cyklistice a v triatlonu. „Odjela cyklistickou časovku jednotlivkyň, kde skončila šestá, poté nastoupila do triatlonového závodu. Po plavání, kdy vylezla z ledové vody až na patnáctém místě, dokázala i v dešti skvělým výkonem na kole a pak v závěrečném běhu dotáhnout nejlepší závodnice a od třetího místa ji dělily jen čtyři desetiny vteřiny,“ zhodnotil celkové čtvrté místo Poláčkové její trenér Zdeněk Smutný.

V moderní gymnastice zastupovala okres Eliška Trněná a obsadila shodně čtvrté místo se švihadlem, obručí i míčem. V rychlostní kanoistice bojovala Michaela Chmelová, která jako jednotlivkyně skončila osmá na pětistovce, se Zuzanou Jedličkovou pak pátá v K2. Na dvoukilometrovém úseku dokázala Chmelová dojet čtvrtá v K1.