Ve stejné sestavě skončily v konkurenci družstev z Chorvatska, Maďarska, Slovenska a samozřejmě z České republiky na třetím místě za družstvy Danubie Bratislava. Ještě lépe si na „Třebíčském podzimu“ vedly mladší naděje, které soutěž vyhrály. V úspěšné sestavě cvičily Nikola Dorková, Dana Suchomelová, Sabina Zourková, Adéla Plchová, Tereza Studňařová, Natalie Šťastná. Méně se vedlo juniorkám, i když i jejich čtvrté místo není špatné. Jejich soutěž vyhrálo reprezentační družstvo juniorek z Maďarska, před GiTy Brno a Prahou VII.

Druhým významným víkendovým podnikem ve společných skladbách moderní gymnastiky byla „Sametová stuha“ v Brně. První družstvo mladších nadějí Traska skončilo na druhém místě, druhé družstvo se oproti Třebíči zlepšilo o dvě příčky , když skončilo sedmé.

O nadcházejícím víkendu budou vyškovské moderní gymnastky startovat v Praze na poháru O vinohradského čerta a v neděli na Brněnském draku Tesly Brno. První prosincová sobota bude pak vyvrcholením letošní sezony. V Přerově se bude konat mistrovství republiky a na medailové pozice tam jistě budou chtít zaútočit se mladší naděje a juniorky Traska, které se do Přerova kvalifikovaly.