Nejmladší kategorie se předvedly ve Veselí nad Moravou na Veselském poháru. Po dobrém výkonu skončily na smolném čtvrtém místě. Naděje D2 a juniorky závodily v Plzni na 20. ročníku Plzeňského poháru. Výborně si znovu vedly naděje v sestavě Sabina Zourková, Nikola Dorková, Tereza Studňařová, Natalie Šťastná, Dana Suchomelová a Adéla Plchová. Vyhrály velkým rozdílem devíti bodů před Chomutovem. V závodě na Mantile v Brně o den později skončily jen desetinu bodu za Přerovem.

Juniorky ve složení Veronika Nohelová, Eliška Trněná, Michaela Pavlíková, Karolina Kapounková a Simona Bohuslavová byly v konečném pořadí plzeňského závodu na druhém místě za Prahou-Jižní město. Stejnou radost z druhého místa na stupních vítězů měly i nedělním závodě v Brně. Prvenství si v závodě jednotlivkyň dorostenek dovezla do Vyškova z Plzně Petra Štaudrová.

V sobotu od 10.00 hodin pořádá SK Trasko v hale ZŠ Purkyňova zmíněné přebory jihomoravské oblasti a nejlepší závodnice se z nich kvalifikují na mistrovství republiky 4. prosince v Přerově.