Tento ročník se konal ve spolupráci s tělovýchovnou organizací Orel Vyškov v jeho sportovním areálu.

Turnaj byl zahájen v pátek osmadvacátého září za drobného pršení. „Již s prvním podáním a tvrdými smeči se čím dál více hrací kurty měnily v hřiště na vodní pólo. Ani nepřízeň počasí však nemohla odradit zapálené sportovce,“ popsal začátek spoluorganizátor i hráč Jaroslav Kubalák.

Nakonec byli pořadatelé nuceni turnaj přerušit a přeložit jej na neděli. Již od rána bylo počasí shovívavější a tak mohla začít tuhá klání. Akce se zúčastnilo dvanáct družstev okresu Vyškov.

„Tento turnaj znovu ukázal, že nohejbal se dá hrát téměř v každém věku, neboť věkový rozdíl mezi nejmladším a nejstarším hráčem byl pětačtyřicet let,“ řekl Kubalák.

Zkušenost starších byla tentokrát nahrazena nastupujícím mládím. Vítězem turnaje se stalo družstvo Dědic ve složení Václav Šišma, Radek Šišma a Miroslav Šišma před družstvem Drtič Drnovice a družstvem Veteránů.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Radek Šišma, nejlepším smečařem se stal Stanislav Veigler a hráčem v poli Antonín Zabloudil. „Celý turnaj se nesl v příjemné atmosféře a všichni se již těší na sedmý ročník,“ uzavřel Kubalák.