Jejich cíle byly jednoznačné. „Chtěli jsme vybojovat příznivý výsledek do odvety,“ sdělil jeden z hráčů Milan Palásek.

Bohužel se vyškovských borců drží smůla co se týče zranění, a tak opět nebyla jejich sestava kompletní. „Ale do soupeře jsme se hned od začátku zakousli a s urputností jsme bojovali o přijatelný výsledek,“ řekl Palásek.

Úvod přesto nezačali optimálně. Hned od začátku bylo jasné, kdo je lepší. Celek Holubic posílen o dva hráče Útěchova Orlu uděloval lekci z přípravy a proměňování útoků. První dvojice, do které vkládali hosté naděje, prohrála celkem jednoznačně a ani druhá si nevedla o moc lépe.

Ve dvojicích Orli nevybojovali jediný set a prohrávali 2:0. Ve hře trojic se pozitivně začala projevovat jejich rozehranost. „S každým míčem jsme získávali úderovou jistotu, bohužel většina našich útoků končila na bloku či v zámezí soupeře. A tak i tyto trojice prohrály shodně ve třech setech,“ popsal Palásek.

Stav byl 4:0. Obrat se čekal od třetího páru, ale ten napodobil kolegy. V singlu pak Holubice klopýtnou málokdy. Nohejbalisté Orla tak odjeli domů s prohrou 6:0. „Soupeř jednoznačně vyhrál. Nemá smysl se na nic vymluvat, Byl lepší. Ale nečekali jsme, že prohrajeme tak vysoko,“ zhodnotil Palásek.