Futsalisté vyškovského Pivovaru, účastník divize E jižní Moravy, si po třech vyhraných duelech připsali první, těsnou porážku v roli hostů. Zasloužil se o to tým Květnice Tišnov. Domácí se od úvodního výkopu zápasu zaměřovali spíše na defenzivní činnost s úmyslem vyrážet do rychlých a smrtících brejků. A tento záměr jim vyšel bohužel pro Vyškov nad očekávání. Už do přestávky si dokázal Tišnov vybudovat dvoubrankový náskok a ten v druhém poločase sice poměrně těžko, ale udržel.

Střetnutí plné přesných zásahů na obou stranách dospělo až do konečného stavu 5:4. Hosté se pokoušeli v závěru o vyrovnání i díky hře bez brankáře, ale kýžený účinek tento riskantní tah neměl. „Do naší sestavy poprvé zasáhla termínová listina velké kopané, ale to není omluva, proč jsme nebodovali, jen fakt. Nevyrovnali jsme se s jejich způsobem hry a dělali jsme chyby v obraně,“ poznamenal trenér hostů Libor Šmarda.