Olomouc: Absolutní třetí a ve své kategorii druhé místo obsadil Tomáš Bohuslav na Běhu s Klokanem, který je zařazený do Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje.

Blansko: Na Blanenské desítce obsadili Anežka Langhamerová s Lukášem Souralem třetí místo ve štafetě-mix.

Brno: Petr Hének na Triexpertcupu v Líšni porazil 225 běžců a běžkyň, když doběhl absolutně druhý.

Bruntál: Mezinárodní večerní běh Bruntálem představil velice silnou mezinárodní konkurenci. Absolutně čtvrté místo Tomáše Steinera má proto vysokou hodnotu.

Luleč: Akce Běhám a pomáhám a přesunula z jarního termínu. Tomáš Steiner skončil druhý za Pavlem Dvořákem. Stejně dobře si vedla Světlana Petříková, druhá v absolutním pořadí žen.

Pozořice: Lesní sokolská devítka je tradiční štací drnovických atletů. Tentokrát se na ní nejlépe umístili manželé Hénkovi. Alena si s přehledem doběhla pro vítězství, Petr skončil druhý.

Nebovidy: Naopak na Nebovidy Run – Kozím běhu byli Drnovičtí poprvé. Silvie Divišová si hned připsala premiérové vítězství mezi všemi ženami.

Hradec Králové: Hlavní disciplínou Petra Fochlera je běh se psem na vodítku. Se svým Cashem dominovali v ManMat canicrossu okolo Hradce. V prvním nesmírně nabitém závodě, kde už startují i čeští reprezentanti třeba v moderním pětiboji, dokázal v obrovském tempu na 4,6 km dlouhé trati v terénu zvítězit o 6,5 vteřiny. Ve druhém pak ještě o tři vteřiny zrychlili a celkově zvítězili absolutně o 20 vteřin.