Tango v minulém kole porazilo béčko Helasu Brno 6:4, Amor si odvezl porážku 5:6 z Vysokého Mýta, které je v tabulce druhé. Za Hodonínem jen o skóre a vypadá to, že už jen mezi těmito dvěma týmy se rozhodne o novém účastníku nejvyšší soutěže. Ve Vysokém Mýtě sehrál Amor s favoritem naprosto vyrovnaný souboj, takže nebyl důvod ke zklamání.

II. liga - východ:
SK Amor Kloboučky Vyškov – FC Tango Hodonín
Sobota 10. února, 19.00 hodin, sportovní hala ZŠ Purkyňova.
Tabulka:
1. Tango  12  8 2 2  65:47 26
6. Amor   13  5 1 7 46:49 16
Na podzim: Tango - Amor 2:0 (0:0), branky 39. Krajča, 40. Buršík.

„Porážka s Mýtem na nás žádné stopy nezanechala a věřím, že předvedeme výborný týmový výkon, který nás společně s podporou našich fanoušků dovede ke třem bodům. Sestava je oslabená absencemi, ale pořád je dost kvalitní, aby se s Tangem poměřila jako rovný s rovným. Hodonín má prý také ztráty, tak uvidíme s čím přijedou. Doufám, že to bude výborné utkání se šťastným koncem pro nás,“ ujistil o pohodě ve svém táboře domácí lodivod.

K optimismu ho může svádět i výsledek a hlavně průběh vzájemného utkání na podzim v Hodoníně. Tam Vyškované po velké taktické bitvě prohráli až góly posledních vteřinách a referáty z domácí kabiny hovořily dokonce tak, že Amor byl nejlepším týmem, který se do té doby na palubovce jejich domácí haly TEZA představil.

„Čeká nás jeden z největších favoritů soutěže. Mají kádr, který hraje už delší čas spolu a v létě je ještě posílil můj kamarád Pavel Krajča, který se ihned zařadil mezi opory. My však chceme navázat na naše kvalitní výkony po novém roce. Očekávám ofenzivní futsal a doufám, že se nám podaří favorita obrat o body,“ odvážně plánuje brankář Roman Vitásek.

Šéf lavičky byl v prognózách o možném průběhu pochopitelně konkrétnější.

„Tango bude spoléhat na svou hlavní zbraň, bývalého ligového fotbalistu Slovácka Tomáše Ťoka, který vede kanadské bodování soutěže. Ale má i další výborné hráče jako zmíněného Krajča, Čecha, Vandu a další. Navíc, když to Tangu nejde ve hře čtyři na čtyři, tak umí vytáhnout bravurně secvičenou power-play. Čeká nás tedy skvělý soupeř, ale v Hodoníně jsme se přesvědčili, že s nimi můžeme hrát rovnocennou partii. Už se všichni na zápas těšíme a věřím, že i naši fanoušci,“ zdůraznil Štrublík.