„Atraps přijel v oslabené sestavě a byl celý zápas pasivní a odevzdaný. Nechci se jich nějak dotknout, ale byl to jasně nejslabší soupeř a utkání postrádalo druholigovou kvalitu,“ poznamenal po utkání domácí trenér Vladimír Štrublík.

Pokud tedy v utkání pro jeho byly nějaké komplikace, tak většinou z vlastních řad.

II. liga
8. kolo:
Amor Kloboučky Vyškov
- FC Atraps Modřice 7:0

Poločas: 3:0. Branky: 7. Mikeš (Obruča), 16. Rozehnal (10 m kop), 19. Pešta (Mikeš), 34. Rozehnal (Horváth), 36. Němec (Rozehnal), 39. Obruča, 40. Rozehnal (Obruča). Rozhodčí: Štipčák, Šenkýř. ŽK: Longauer, Buršík (oba Modř.). Diváků: 80.
Amor: Buriánek (Tesáček) – O. Nový, Ševčík, Obruča, Horváth, Mikeš, Tichý, Handlíř, P. Němec, Pešta, Rozehnal. Trenér: Vladimír Štrublík.
Modřice: Longauer (Tylč) – Aoki, Ryšavý, Topor, Buršík, Krejčíř, Urbánek, Havlín.
Tabulka:
1. Hodonín    8 6 1 1 51:35 19
2. Vys. Mýto  8 5 1 2 42:26 16
3. B. Ostrava 8 4 0 4 36:44 12
4. Olomouc   7 3 1 3 40:37 10
5. Amor KV   8 3 1 4 31:31 10
6. Modřice    7 0 0 7 18:45   0
9. kolo: Amor - Tango Hodonín, sobota 4. 12. (19.00), SH ZŠ Vyškov, Purkyňova.

„Jejich výkony šly poslední dobou nahoru a naše zatím nejsou vůbec dobré, spíš bych řekl velmi špatné a z těchto důvodů jsem očekával velmi těžké utkání. Moje predikce se, ale vůbec nepotvrdila. V úvodu zápasu jsme hráli na šest hráčů do pole. Chtěli jsme vysoko napadat a trestat chyby v rozehrávce Modřic. Ty přicházely, ale chyběla nám kvalita ve finální fázi, kterou přičítám tomu, že se nám teď nedaří podle představ,“ popsal úvod utkání.

Tlak domácí zúročili až v sedmé minutě Miroslavem Mikešem, který netradičně pravačkou prostřelil Matúše Longauera v bráně hostů. Poté se dlouho čekalo na druhý gól. Ten padl z desetimetrového kopu, který proměnil Matěj Rozehnal. Hned za chvíli si "desítku" zopakoval, ale podruhé už úspěšný nebyl. Těsně před půlkou dali domácí uklidňující třetí gól po spolupráci Mikeše a zakončujícího Jiřího Pešty.

Do druhého poločasu trenér upravil sestavu na dvě čtverky a zase trvalo trochu déle, než se diváci v hale dočkali čtvrté branky.

„Změnou v sestavě jsem chtěl zvýšit obrátky a rychle utkání rozhodnout. A také pošetřit některé hráče s nedoléčenými lehkými zraněními. Hrálo se za naší stálé převahy. Atraps podnikal jen málo protiakcí, navíc vůbec nenapadal naši rozehrávku, takže jsme na vše měli spoustu času. Nakonec jsme přidali pár branek a pohodlně zvítězili 7:0. Pár minut před koncem si odbyl premiéru v brance náš benjamínek Tadeáš Tesáček. Doufám, že nás tento výsledek nakopne a naše výkony půjdou nahoru,“ shrnul Štrublík.

Po posledních v tabulce Modřicích Amor v sobotu přivítá ve své hale vedoucí celek II. ligy Tango Hodonín.