Ragbyový Vyškov reprezentovaly o víkendu výběry hned několika věkových kategorií. Muži zavítali na hřiště Dragonu Brno a ačkoli oba celky věděly, že postup do play-off KB Poháru už je nemine, hrálo se o hodně. V sázce bylo vítězství v celé základní skupině C a tedy i lepší podmínky pro čtvrtfinále.

Hosté odjížděli s vírou v úspěch, ale ta se velmi rychle rozplynula. Domácí se dostali bleskově do vedení a tým JIMI nedokázal odpovědět. Na straně Dragonu skóre hrozivě narůstalo, až se zastavilo na stavu 57:5. Je tak jasné, že Vyškovští skončí na druhém místě a v rozhodujícím utkání jara se zřejmě utkají s nejlepším celkem základní části soutěže.

O mnoho lépe se neděle hodnotí pro juniory RC JIMI, když přivítali kvalitní pražskou Tatru. Nešlo o žádné pohodlné vítězství, ale domácí dokázali hosty udolat 14:8. Vyškovské hřiště hostilo i turnaj mladších žáků a přípravek. V konkurenci tří dalších týmů žáci obsadili druhou příčku, když dokázali porazit Dragon a ostravské Mariánské Hory. Nestačili jen na spojenou sílu Olomouce a Havířova. Přípravka skončila čtvrtá ze šesti družstev, když přehrála Dragon, Zlín a Olomouc. Nad její síly byli Havířovští a držitelé prvenství z Ostravy.