Po shakedownu se některé posádky představí na Masarykově náměstí, kde program začne v 19.00 hodin. Fanoušci automobilového sportu se mohou těšit například na start dvojnásobného rakouského mistra Hermanna Neubauera, mistra Slovenska z roku 2015. Jaroslava Melichárka, který pojede na Fordu Fiesta RS WRC. Z domácích pilotů si pozornost jistě zaslouží třeba rekordman v počtu vyškovských vítězství Roman Odložilík. Přijede po roční pauze a usedne do nejnovější Škody Fabia RS Rally2.

Rally Vyškov 2023
Veškeré informace je možné najít na oficiální webové stránce soutěže www.rallyvyskov.cz. Další zajímavosti jsou také na sociálních sítích Rally Vyškov

Závod opět pořádá vyškovský Hanácký rally klub, přičemž už oficiální novým ředitelem je Michal Palásek, vnuk dlouholetého ředitele Jaromíra Paláska. Ten zůstal v organizačním týmu.

Rally Vyškov 2023 je opět součástí Autoklub Rallysprint série., Pohár 2+, Rallysprint série historických automobilů, Adam Cupu a nově také Toyota Yaris Czech Cupu. Vypsán je tradičně i Pohár pořadatele. Shakedownem začne dnes v půl čtvrté odpoledne a následně od sedmi hodin proběhne uvedené představení vybraných posádek na vyškovském náměstí. V sobotu v devět ráno tam odstartuje a posádky pak čekají tři rychlostní zkoušky, které pojedou dvakrát. Jsou to Ivanovická brána, sloučená s Hlubočanskou, Račická a Podivická. Některé doznaly dílčích uprav. V cíli by se nejrychlejší posádky měly objevit před patnáctou hodinou.