V jedenáctém z celkových dvanácti kol Celostátního přeboru této věkové kategorie se utkali na domácím vyškovském hřišti s celkem z opačného konce průběžné tabulky, posledním týmem celé juniorké soutěže, družstvem Sparty Praha. Tomuto postavení také odpovídal průběh celého utkání.

Domácí hráči od první minuty svého protivníka jasně přehrávali po všech herních strankách a nakonec Pražanům nadělili neuvěřitelných osmnáct položených pětek a čtrnáct následných prokopů. Hostující celek přitom neskóroval ani jednou. Celkový výsledek byl tedy drtivý, když Vyškov zvítězil v poměru 118:0 po poločase 56:0.

V hodnocení jednotlivců se z domácího týmu nejvíce prosadil pětadvacetibodový Hroza a pouze o pět bodů méně zaznamenal Wognitsch. Konto hostů značně zatížili i Mazal a Svoboda. Domácím hráčům je nutné uznat, že po celé utkání hráli kolektivní ragby s velkým počtem přihrávek, neuchýlili se k samostatným akcím a kolektivním výkonem dospěli k tomuto debaklu Prahy.

Veleúspěšnou sezonu zakončí vyškovští junioři tuto neděli střetnutí v Ostravě proti Sokolu Mariánské Hory.