Obzvláště výkon bučovických tygrů byl obdivuhodný.

V posledním kole narazili na vedoucí a dosud neporažený tým ze Strážnice. Jedině vysoká výhra zaručovala týmu možnost účasti v dalším ročníku.

Hráči se nezalekli vysokých výkonnostních rozdílů a rozprášili soupeře o tři body. O důležité body se postarali F.Růžička, J.Švestka, T. Matula, V. Sedlář, M.Sysel, O. Chromeček a P. Kunčar. Jediný, kdo nedokázal využít figuru na víc a musel kapitulovat byl J. Gorčák.

O dost lehčí práci se záchranou mělo MKS Vyškov B, kterému stačila k udržení remíza nad sestupovým týmem z Brna. Body pro tým vybojovaly M.Tomek, M.Jandl, J. Kaličinský, R. Zbořil a J. Slepánek.

Jedinou kaňku v této sezóně způsobilo družstvo ŠK TJ Komořany, které po nedostavením se ke dvou zápasům, muselo v předposledním kole soutěž opustit. Tato událost rozhodla předčasně o vítězi a zmařila postupové šance A družstva Vyškova. Hráči tohoto družstva bojovali celou sezónu o první postupové místo a i přes vítězství v posledním zápase se nakonec umístili na místě třetím. O výhru se postarali F. Kejík, Z. Kupčík, M.Tichý, R. Majetič, L. Odrazil, P. Šarhan a J. Čupr. (kuci)